Jarmark Bajek i Baśni

Jarmark Bajek i Baśni

1 czerwca (poniedziałek) Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Jarmark Bajek i Baśni. Impreza odbędzie się w miejscu nietypowym dla biblioteki, bo przy wejściu do Parku Hallera, trwać będzie w godzinach od 11.00 – 18.30.

Jarmark rozpocznie pochód baśniowych postaci, w którym uczestniczyć będą dzieci z dąbrowskich przedszkoli. Na uczestników imprezy czekać będzie ogrom atrakcji, m.in.: animacje i zabawy ruchowe z Time4events oraz Fundacją „Dr Clown”, warsztaty (plastyczne i rytmiczne) prowadzone przez Annę Dęboń z O!PA i Natalię Talarek, gry literackie, wspólne czytanie.  Nie lada gratką dla młodych miłośników literatury będzie spotkanie z popularnym pisarzem Marcinem Pałaszem. Wielbicieli Kermita, Wielkiego Ptaka i Elmo zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnym spektaklu „Kolorowa Ulica Sezamkowa”.

Wydarzenie jest częścią akcji „2015 Rok Promocji Czytelnictwa – Zaczytana Dąbrowa”. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne imprezy w ramach projektu: Robinsonada – 3 lipca (Pogoria III), Biblioteka na Plaży – 17 lipca i 14 sierpnia (Pogoria III), Festiwal Fantastyki – 4 września (wejście do Parku Hallera).

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY.

 

Źródło: MBP Dąbrowa Górnicza, Jarmark Bajek i Baśni

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice