2018-12-08

Będzińskie Mikołajki

Najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Wielka fabryka Świętego Mikołaja stanie otworem dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Zaskoczy, zauroczy, pozwoli dowiedzieć się więcej na temat świątecznych tradycji, a przede wszystkim bawić w najlepsze!

Miejsce:

2018-12-08

Spektakl dla dzieci „Kosmiczna podróż”

8 grudnia 2018 (sobota) o godz. 11:00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu będzie mieć miejsce niecodzienne wydarzenie. Ze swym niezwykłym spektaklem wystąpi Teatr Czarnego Tła z Chorzowa, tworzący w magicznej konwencji „czarnego teatru”, którego korzeni należy szukać aż na Dalekim Wschodzie. Spektakl „Kosmiczna podróż” rozegra się w całkowitej ciemności, widoczne będą tylko rekwizyty i dekoracje, podświetlone promieniami UV. Wstęp wolny:)

Miejsce: ,

2018-12-02

Dzień Śnieżynki oraz kiermasz świąteczny

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie zaprasza na Dzień Śnieżynki oraz kiermasz świąteczny. Tradycyjnie już we wnętrzach budynku głównego na Sośniej Górze odbędą się warsztaty kreatywne i edukacyjne, a rękodzielnicy zaproszą do swoich stoisk, aby nabywać bożonarodzeniowe cuda i cudeńka! Na placu ogniskowym harcerze rozpalą ogień i zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy oraz pieczenia kiełbasek. Komu będzie mało tych atrakcji, będzie mógł wziąć udział w warsztatach surwiwalowych!

Miejsce:

2018-12-28

Klub Gier Planszowych w Bibliotece

Klub Gier Planszowych w MBP

Klub Gier Planszowych to spotkanie dla młodszych miłośników gier planszowych, organizowane we współpracy z wydawnictwem gier planszowych Granna.

Miejsce: , ,

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice