2019-02-18

Bajkowe Ferie w Mieście – spektakle w Galerii Katowickiej

Dla dzieci, które zimowe ferie spędzają w mieście, Galeria Katowicka przygotowała ich bajkowo – teatralną wersję. W poniedziałek, 18 lutego, na Scenie w Galerii na poziomie +2 odbędą się wyjątkowe przedstawienia z udziałem aktorów ze śląskich scen teatralnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a do wyboru – trzy różne, ponadczasowe i fascynujące sztuki.

Miejsce:

2019-01-18

Spotkaj smoki w CH 3 Stawy!

Wyrusz w podróż do krainy smoków z Centrum Handlowym 3Stawy! Na ekrany kin powraca popularna na całym świecie seria „Jak wytresować smoka”. Trzecia część, której premiera odbędzie się 15 lutego zabierze nas do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Z tej okazji 18 i 19 stycznia 2019 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy odbędzie się niezwykłe wydarzenie w iście bajkowym klimacie. W trzech specjalnie przygotowanych strefach będzie można wybrać się w podróż na smoczym grzbiecie, zwiedzić pokrytą łuskami smoka replikę domu Wikingów, spotkać się z bohaterami filmu: Astrid i Czkawką, wziąć udział w konkursach z fantastycznymi nagrodami, a nawet nagrać zwiastun filmowy!

Miejsce:

2019-01-26

ZIMOWE PTAKOLICZENIE 2019

Zima to idealny czas na obserwowanie ptaków, tak więc już po czwarty Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie włącza się w ogólnopolską akcję Zimowe Ptakoliczenie. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej obserwacji ptaków i ich liczenia w sobotę 26 stycznia .

2018-12-08

Będzińskie Mikołajki

Najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Wielka fabryka Świętego Mikołaja stanie otworem dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Zaskoczy, zauroczy, pozwoli dowiedzieć się więcej na temat świątecznych tradycji, a przede wszystkim bawić w najlepsze!

Miejsce:

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice