2017-06-25

Światowy Dzień Rybołówstwa w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie

Wyprawa do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie to świetny pomysł na rodzinne rozpoczęcie wakacji. Tym bardziej, że w najbliższą niedzielę obchodzony tam będzie Światowy Dzień Rybołówstwa. W programie m.in gra terenowa o tajemnicach głębin, warsztaty kreatywne z rybami w roli głównej, konkurs rysunkowy o tajemnicach podwodnego świata i wiele innych atrakcji.

Miejsce:

Górnik Śmierdzirobotka pomaga Hospicjum

W piątek, 23 czerwca zapraszamy wraz z formacją Lufcik na Korbkę na Scenę Forum w Gliwicach od godz. 13:00 do 19:00 na spektakl, grę terenową oraz warsztaty z sercem. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny, ale będzie nam miło, jeśli zasilicie konto hospicjum kupując charytatywne cegiełki. Przybywajcie, pomagajcie i bawcie się dobrze.

2017-06-17

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY

To jedni z najpopularniejszych animowanych bohaterów na świecie. Żółtą zabawkę z ich wizerunkiem ma niemal każde dziecko. Wszędzie, gdzie się pojawią gwarantują niezapomniane wrażenia. Mowa oczywiście o Minionkach, które już 30 czerwca zobaczymy na dużym ekranie, bo właśnie wtedy odbędzie się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych komedii animowanych „Gru, Dru i Minionki”. Dla wszystkich fanów sympatycznych rozrabiaków mamy dobrą wiadomość. Minionki będzie można spotkać już 17 czerwca w Katowicach, w Centrum Handlowym 3 Stawy

Miejsce: ,

2017-06-24

DMUCHAŃCE DLA DZIECI NA RYNKU MIEJSKIM

W majowe i czerwcowe soboty na Rynku Miejskim w Siemianowicach Śląskich najmłodszym mieszkańcom naszego miasta będą udostępnione bezpłatnie w godzinach 10.00-14.00 kolorowe dmuchańce. Przewidziano także gry i zabawy dla dzieci. Wstęp wolny.

Miejsce: