Bytomskie spotkanie z filmami animowanymi

Pokaz odbędzie się w sali ToTo o godzinie 9.00. Projekcja uzupełniona będzie prelekcją przygotowaną przez Łukasza Turę – wydarzenie to dofinansowane jest ze środków Gminy Bytom.

Po projekcji organizatorzy zapraszają na cykl warsztatów, które odbędą się w godzinach 15.30-17.00, a intruktorami będą:

Łukasz Tura – absolwent filmoznawstwa, absolutorium z reżyserii telewizyjno-filmowej. Od 1995 roku prowadzi autorskie wykłady i warsztaty w ramach szeroko rozumianej edukacji medialnej. Od 2008 roku zaangażowany w projekty edukacyjne w Zabrzu (Multikino), Gliwicach (Amok) oraz Rybniku. Od 2003 roku dziennikarz radiowy związany z Radiem eM) przeprowadzi warsztat dotyczący kształcenie znajomości pojęć z zakresu teorii literatury, pozostających na styku literatury i filmu.

Bruno Żółtowski  – psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje z klientami zarówno indywidualnie jak i w grupie. Przeprowadził w sumie ponad 11 000 godzin szkoleń i coachingów. Od 11 lat prowadzi własną firmę szkoleniową) przeprowadzi warsztat dotyczący wpływu pracy nad filmem na proces grupowy i kształcenia kompetencji miękkich podczas wspólnego tworzenia animowanych etiud filmowych.

Katarzyna Michalska – absolwentka filologii polskiej UŚ oraz podyplomowych studiów praktycznej edukacji filmowej w Warszawskie Szkole Filmowej. Liderka sieci edukacji medialnej Centrum Edukacji Obywatelskiej, mentor kursów internetowych dla nauczycieli z zakresu edukacji medialnej i kulturalnej CEO. Nauczycielka j. polskiego oraz autorskiego przedmiotu Wychowanie do twórczości w bytomskim Gimnazjum nr 1.

 

wstęp wolny!

 

Termin: 22 września, godz. 9.00

Miejsce: Bytomskie Centrum Kultury BECEK

Plac Karin Stanek 1, Bytom

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice