Dni Wełnowca-Józefowca 2016

Już 17-18 września br. odbędą się (pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice!) I Dni Wełnowca-Józefowca. Impreza została zainicjowana przez mieszkańców dzielnicy. Wspierają ich organizatorzy całego wydarzenia – podmioty funkcjonujące na co dzień w dzielnicy – Program Aktywności Lokalnej Wełnowiec-Józefowiec i Dąb, Stowarzyszenie Mieszkańców, Przyjaciół i Sympatyków Wełnowca-Józefowca „REVITA” oraz Górnośląski Park Przemysłowy Sp z o.o.

Już 17 września o godz. 13:00 zapraszamy na grę terenową (szczegóły i zapisy do 15 września w MDK „Koszutka” i Filia „Dąb” przy ul. Krzyżowej 1), a o godz. 15:00 na parkingu przy Ośrodku Sportowym Kolejarz przy ul. Alfreda 1 w Katowicach startuje festyn. Bawimy się do 22:00.

Z kolei 18 września festyn rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 22:00 (wszystkie atrakcje przy Górnośląskim Parku Przemysłowym przy ul. Konduktorskiej 39a). Przez te dwa dni będzie na Was czekać moc atrakcji, w tym występy artystyczne, pokaz tańca z ogniem, piłkarski tor przeszkód, kącik zabaw dla dzieci, dmuchańce, animatorzy, fitness dla dzieci, występ policji z udziałem Sznupka, foodtrucki i wiele, wiele innych.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa z Katowic. Wstęp bezpłatny!

 

Termin: 17-18 września 2016, od godz. 12.00

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice