Dzień Dziecka pełen atrakcji – świnka Peppa odwiedzi Bytom

Balonowe zoo, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkursy, a przede wszystkim spotkanie ze świnką Peppą i jej bratem Georgem. To tylko część atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci, które 3 czerwca odwiedzą Agorę Bytom. Zabawa z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się o godz. 10.00. Wstęp wolny.

 

„Świnka Peppa” to jeden z najbardziej popularnych seriali dla dzieci w Polsce i na świecie – 5-minutowe odcinki były pokazywane w 180 krajach. Sobotnie wydarzenie w Agorze Bytom to jedyna okazja, aby przeżyć niezapomniane przygody z najsympatyczniejszą ze świnek i spędzić wyjątkowe chwile z okazji święta wszystkich dzieci. Tego dnia parter galerii handlowej zamieni się w bajkową krainę, w której pojawi się świnka Peppa we własnej osobie. Rozbrykana, ciekawska i uwielbiająca przygody bohaterka odwiedzi Agorę Bytom w towarzystwie swojego brata Georga. Goście specjalni będą pozowali do pamiątkowych zdjęć, które zostaną wydrukowane dla dzieci na miejscu.

 

Na wielkiej scenie nie zabraknie konkursów, animacji, gier i zabaw. Całość uzupełnią warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz skręcanie baloników, podczas którego dzieci wyczarują ulubione zwierzątka. Dla najmłodszych przygotowane zostaną również konkursy sprawnościowe i sprawdzające wiedzę (z nagrodami dla wszystkich uczestników). – Dzień Dziecka w Agorze Bytom obfitować będzie w wiele niesamowitych niespodzianek. Najważniejszą z nich będzie oczywiście obecność Peppy i Georga. Nigdzie indziej rodziny nie znajdą tak licznych atrakcji. Po raz kolejny udowodnimy, że rozrywka może być mądra, rozwijać umiejętności i kreatywność, a przy okazji bawić i zbliżać – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Termin: 3 czerwca, od godz. 10.00 do 18.00

Miejsce: Agora Bytom

Plac Tadeusza Kościuszki 1, poziom 0, Bytom

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice