Dzień Dziecka na Stawie Rzęsa

W tym roku – zupełnie niespodziewanie – zaraz po 31 maja nadchodzi dzień 1 czerwca, czyli… Dzień Dziecka! I z tej właśnie okazji wszystkich najmłodszych organizatorzy zapraszają 1 czerwca na terenie przy stawie „Rzęsa” w Siemianowicach Śląskich, gdzie czekać będą nie lada atrakcje. Będą dmuchańce, gry i zabawy, malowanie twarzy, będzie popcorn i wata cukrowa. A wszystko to przez calutki dzień, od 10.30 do 18.30.
To jednak nie jedyna atrakcja. Wcześniej, bo o godz. 10.00, z Rynku Miejskiego już po raz kolejny wyruszy ulicami naszego miasta kolorowy korowód szkolny. Korowód będzie jeszcze liczniejszy niż w zeszłym roku i weźmie w nim udział ponad 1.600 dzieci, reprezentujących 14 siemianowickich szkół, a poprowadzą go mażoretki.
Zbiórka wszystkich zgłoszonych szkół będzie miała miejsce na Rynku Miejskim o godz. 9.30, skąd o godz. 10.00 ulicami: Krasińskiego, Śląską, 1-go Maja, Chopina i Spacerową przejdziemy na polanę przy Stawie Rzęsa, gdzie czekać już będą wszystkie wymienione wyżej atrakcje.

 

Termin: 1 czerwca 2017, godz. 10.30-18.30

Miejsce: Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

 

Dzień Dziecka na Stawie Rzęsa

enlargement