Mikołajki na BioBazarze

W najbliższą sobotę świętujemy na BioBazarze Mikołajki dla dzieci. Organizator zaprasza na warsztaty z Ciocią Zieleniną oraz na słodki upominek dla każdego dziecka.

Termin: 03.12.2016, godz. 10.00, 11.15, 12.30

Miejsce: BioBazar, ul. Bracka 20, Katowice

Wstęp wolny, zapisy: zielenina_blog@o2.pl

 

 

 

W Katowicach w każdą sobotę od 7:30 do 15:00 działa ekologiczny BioBazar, który zamienia teren dawnej Huty Baildon w zdrowe i kolorowe targowisko. Można tu kupić świeże warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, wędliny i ryby z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Na targu nie brakuje także niezwykłych produktów, jak naturalne kosmetyki czy regionalne przysmaki.

To także ciekawe miejsce, gdzie organizowane są warsztaty i wydarzenia uświadamiające zasadność zdrowego stylu życia. Aż dwie soboty w miesiącu poświęcamy Dzieciom, które mają okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych i naukowych!

Organizator współpracuje z Adrianem Feliksem – znanym z programu TopChef;  z Ciocią Zieleniną- blogerką i autorką książki „Zielenina na talerzu”; z Kasią ze Skrzydeł Rozwoju, która w oparciu o metodę diet coachingu i biotechnologii odżywiania, wyjaśnia dzieciom czym jest zdrowa dieta.

 

 

Źródło: BioBazar

enlargement