Z MAMĄ NAJLEPIEJ! – Dzień Matki w Galerii Katowickiej

Atrakcje dla mam i dzieci w Galerii Katowickiej, zaplanowane na 26 maja, rozpoczną się w samo południe i potrwają aż do 19.00. W tym czasie, w mini-studio fotograficznym na parterze, przed obiektywem profesjonalnego fotografa, można będzie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zdjęcia mam z sesji, w czasie rzeczywistym, będą wyświetlane na 36 ekranach w całym obiekcie. Każda z mam w tym dniu będzie mogła wydrukować swoje zdjęcie za darmo w salonie Fotojoker.

Na znajdującej się tuż obok scenie dzieci w dowolnym wieku, zarówno 3, jak i 33-letnie,  będą mogły złożyć specjalne życzenia swoim mamom. Życzenia te będą transmitowane na żywo na terenie całego centrum handlowego.

Dodatkowo w tym dniu każda mama, która zgłosi się z dzieckiem, otrzyma specjalną przypinkę dla siebie i dla dziecka – dziecko może być kilku, kilkunasto- i kilkudziesięcioletnie. Mamy – posiadaczki przypinek, będą mogły skorzystać ze specjalnych promocji, obowiązujących 26 maja w całej Galerii. Także dla dzieci przygotowano coś wyjątkowego. Szczegóły promocji można znaleźć w ulotkach „Z Mamą najlepiej”.

Wszystkie atrakcje dla mam, zaplanowane na 26 maja w godzinach 12.00 – 19.00,  odbywają się w sklepach, restauracjach i punktach handlowych na terenie Galerii Katowickiej, natomiast studio fotograficzne i stanowisko do składania życzeń będą zlokalizowane na poziomie 0, pomiędzy sklepami Euro RTV AGD i Peek & Cloppenburg.

 

Termin: 26 maja 2017, godz. 12.00-19.00

Miejsce: Galeria Katowicka

3 Maja 30, Katowice

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice