Niezwykłe święto tańca w Silesia City Center

Egurrola Challenge to jedyny taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży, na którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczycie młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale i nagrody. Tancerze wystąpią w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Egurrola Challenge to dla mnie niezwykle ważne wydarzenie, dlatego zapraszam do wspólnego udziału w tym fantastycznym turnieju. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje
i będziemy się świetnie bawić! –
mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Czerwcowe Egurrola Challenge będzie obfitowało w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego
z najpopularniejszych polskich muserów! Podczas Dominik Rupiński Workshops
w Egurrola Dance Studio Dominik nauczy Was fantastycznej choreografii, a następnie nagra
z Wami wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się za pisać na stronie: egurrola.com

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Zaplanowane są otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Egurrola Challenge rozpocznie się 2 czerwca o godz. 11:00 na parterze Silesia City Center.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice