„Owocowa siła” – warsztaty naukowe na BioBazarze

W najbliższą sobotę na BioBazarze szykują się super atrakcje dla dzieci! Tym razem na dzieci czekają warsztaty naukowe „Owocowa siła”.

Termin: 07.05.2016, grupy o 10:00, 11:00, 12:00, 13:00

 

Wstęp na warsztaty naukowe: wolny

 

W Katowicach w każdą sobotę od 7:30 do 15:00 działa ekologiczny BioBazar, który zamienia teren dawnej Huty Baildon w zdrowe i kolorowe targowisko. Można tu kupić świeże warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, wędliny i ryby z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Na targu nie brakuje także niezwykłych produktów, jak naturalne kosmetyki czy regionalne przysmaki.

To także ciekawe miejsce, gdzie organizowane są warsztaty i wydarzenia uświadamiające zasadność zdrowego stylu życia. Aż dwie soboty w miesiącu poświęcamy Dzieciom, które mają okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych i naukowych!

Organizator współpracuje z Adrianem Feliksem – znanym z programu TopChef;  z Ciocią Zieleniną- blogerką i autorką książki „Zielenina na talerzu”; z Kasią ze Skrzydeł Rozwoju, która w oparciu o metodę diet coachingu i biotechnologii odżywiania, wyjaśnia dzieciom czym jest zdrowa dieta.

Miejsce: BioBazar, ul. Bracka 20, Katowice

Źródło: BioBazar, „Owocowa siła” – warsztaty naukowe

enlargement