„Parada Mikołajków” – już 2 czerwca!

„Parada Mikołajków” – już 2 czerwca!

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu– Organizator „13. Sosnowieckich Dni Literatury (nie tylko) dla dzieci” – serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, a także dorosłych, młodych duchem miłośników francuskiej literatury młodzieżowej do udziału w „Paradzie Mikołajków”. Pochód przebierańców ruszy w piątek 2 czerwca 2017 o godz. 11.45 z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A), by punktualnie o 12.00 zgromadzić się na tzw. „Patelni” (Plac Stulecia). Tam na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Wstęp wolny. Przebrania mile widziane!

 

Podczas imprezy, prowadzonej przez Krzysztofa Korzeniowskiego z Teatru Zagłębia w Sosnowcu, miejsce będzie miała m.in. prezentacja skeczy przygotowanych na konkurs „Ale numer!, czyli Mikołajek w akcji”. Toczyć się również będą plastyczne zmagania w ramach konkursu „Mikołajek jak malowany”. Podczas finału Parady ogłoszone zostaną wyniki konkursu fotograficznego „Mikołajek – to właśnie ja!”.

 

Czas spędzony na „Patelni” umilać będą animatorzy z Fundacji „Dr Clown”. Nie zabraknie również kolorowych balonów, słodkości i innych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na finał „13. Sosnowieckich Dni Literatury (nie tylko) dla dzieci”.

 

Termin: 2 czerwca 2017, start: godz. 11.45

Start: Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A)

 

Parada jest częścią programu „13. Sosnowieckich Dni Literatury (nie tylko) dla dzieci” – dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Program projektu dostępny jest na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice