Projekcja filmu animowanego o ekologii

22 listopada 2019 (piątek) o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) na familijny pokaz filmu animowanego opowiadającego w prosty i wzruszający sposób o skutkach zaśmiecania naszej planety. Seans stanowi część obchodów tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej.

Wstęp wolny.

 

Ta bajkowa opowieść w prosty, a zarazem poruszający sposób przestawia historię zaśmieconego, opuszczonego przez ludzi świata, dla którego w oddali tli się ostatnia iskierka nadziei. Bajka doskonale wpisuje się w ekologiczny aspekt obchodów TEG, będąc przestrogą przed nadmiernym eksploatowaniem i zaśmiecaniem kuli ziemskiej.

Czas projekcji – 1:43:00

 

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

 

Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 693 266 411 (do godz. 15.00). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice