RODZINNE MATINÉE – Familijne spotkania z muzyką na żywo

Rodzinne Matinée to po prostu zaproszenie do spędzenia przedpołudnia z muzyką klasyczną i rozrywkową, wzbogacone o opowieści o najwybitniejszych jej twórcach. Muzyka klasyczna jest zbyt dynamiczna aby zmuszać dzieci do biernego jej słuchania. W czasie tych spotkań najmłodsi nie tylko słuchają muzyki i poznają jej historię, ale i uczestniczą w ciekawych konkursach i zabawach. I co najważniejsze nie są do niczego zmuszani.

 

Termin: 4.11.2017, godz. 11.00

Wstęp: wolny

 

Drugie spotkanie o przygodach kucyka Belamina i jego przyjaciółki Emilki. Dla przypomnienia, oto jedna z piosenek z pierwszej części słuchowiska, klik!

Agata Przewieźlik i Michał Głąb od wielu lat pracują z dziećmi i młodzieżą. Dobrze poznali ich pasje, pragnienia, marzenia i oczekiwania. Agata jest instruktorem zajęć plastycznych, pisze dużo tekstów dla dzieci oraz ilustruje książki. Michał to muzyk i kompozytor, grający na pianinie. Jako doświadczony pedagog prowadzi dziecięce oraz młodzieżowe zespoły muzyczne.

„Bajki Agatki” to projekt łączący ciekawe historie i piękną muzykę, który wprowadza dzieci w świat wyobraźni słowno-muzycznej. Więcej: FB @BajkiAgatki

 

Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2 (sala 211), Katowice

Źródło: Miasto Ogrodów, RODZINNE MATINÉE – Familijne spotkania z muzyką na żywo

 

 

 

Fotografia: Kulturalny Bajtel (Rodzinne Matinee)

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice