ZAGRAJ W SILESII W STAR WARS

Czego możecie się spodziewać? Po pierwsze sceny stylizowanej na wnętrze kosmicznego bunkra. Po drugie kilku stref pełnych atrakcji. Po trzecie wirtualnej podróży do krainy gier komputerowych. Po czwarte – upodobnienia Was do postaci z filmu.

Ale po kolei.  Przez cały weekend w Silesii będziecie mogli zagrać na konsolach PS4. Z bliska przyjrzycie się figurkom swoich ulubionych postaci. Nie zabraknie także kosmicznych pojazdów  – olbrzymiej maszyny kroczącej i śmigacza śnieżnego.

Co odważniejsi będą mogli wziąć udział w szkoleniu komandosów Republiki oraz wyścigu droidów. Przez dwa dni trwać będą także zmagania wielkim ekranie. Uczestnicy zabawy będą mogli zagrać w grę Disney Infinity 3.0 Play without limits, która łączy w sobie klasyczną grę z interaktywnymi figurkami.

Ponadto dzięki animatorkom upodobnicie się do np. do Yody lub Lei, będziecie mogli także zapozować do zdjęć ze świetlnym mieczem lub w stroju jedi. Przygotowana będzie także specjalną strefę zabaw plastycznych, gdzie będzie można kolorować gigantyczne kolorowanki zainspirowane filmem i grą.

Co najważniejsze nie zabraknie także konkursów z niesamowitymi, cennymi nagrodami!

Termin: 5-6 marca 2016, godz. 12.00-18.00

Miejsce: Silesia City Center

ul. Chorzowska 107, Katowice

Plac Śląski i I-piętro

 
Wstęp wolny

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice