Niedziela z Trzema Kotami:) – konkurs

Jeśli macie w domu przedszkolaki, a one uwielbiają teatr, to polecamy Wam spektakl „Koty trzy” w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach w najbliższą niedzielę. Świetny pomysł na zimowe popołudnie. A już teraz zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na ten spektakl:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” – KONKURS

Czy lubicie podróże i teatr? Jeśli tak, to zapraszamy Was w najbliższą niedzielę do Teatru Gry i Ludzie na spektakl „Morskie opowieści Kapitana Guliwera”:) A już dziś polecamy konkurs, w którym możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na ten spektakl:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Hiszpański dla dzieci – konkurs

Czy Wasze dzieci uczą się języków obcych? A jeśli tak to jakich? Angielski wydaje się dość oczywistym wyborem, ale może nie być jedynym. Jest bowiem na świecie język bardziej popularny od angielskiego i bynajmniej nie chodzi nam o chiński. Używa go ponad 650 mln ludzi. Hablamos español?:) Jeśli myślicie o nauce hiszpańskiego to mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kurs języka hiszpańskiego dla dzieci w Szkole Porto Alegre w Katowicach.

KONKURS ROZSTRZYGNIETY!

„Tymoteusz Majsterklepka” na Podwieczorku Teatralnym – konkurs

Spektakl dla dzieci 'Tymoteusz Majsterklepka'

Przed nami majówka:) i choć póki co próżno wypatrywać słońca, nudzie mówimy zdecydowane NIE!!! Na pożegnanie kwietnia-pletnia polecamy spektakl „Tymoteusz Majsterklepka” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie w Katowicach w najbliższą niedzielę. A już teraz zapraszamy Was do zabawy, w której można wygrać dwuosobowe zaproszenie na to przedstawienie:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice