Niedziela z Trzema Kotami:) – konkurs

Jeśli macie w domu przedszkolaki, a one uwielbiają teatr, to polecamy Wam spektakl „Koty trzy” w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach w najbliższą niedzielę. Świetny pomysł na zimowe popołudnie. A już teraz zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na ten spektakl:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

„Sekret św. Mikołaja” w Teatrze Gry i Ludzie – konkurs

Ho ho ho! Mikołaj zbliża się wielkimi krokami, a i my mamy dla Was prezent:) Dziś zapraszamy do konkursu, w którym wygrać można dwuosobowe zaproszenie do Teatru Gry i Ludzie na spektakl i spotkanie z tym sympatycznym panem w czerwonej czapce:)

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” – KONKURS

Czy lubicie podróże i teatr? Jeśli tak, to zapraszamy Was w najbliższą niedzielę do Teatru Gry i Ludzie na spektakl „Morskie opowieści Kapitana Guliwera”:) A już dziś polecamy konkurs, w którym możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na ten spektakl:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Hiszpański dla dzieci – konkurs

Czy Wasze dzieci uczą się języków obcych? A jeśli tak to jakich? Angielski wydaje się dość oczywistym wyborem, ale może nie być jedynym. Jest bowiem na świecie język bardziej popularny od angielskiego i bynajmniej nie chodzi nam o chiński. Używa go ponad 650 mln ludzi. Hablamos español?:) Jeśli myślicie o nauce hiszpańskiego to mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kurs języka hiszpańskiego dla dzieci w Szkole Porto Alegre w Katowicach.

KONKURS ROZSTRZYGNIETY!