„Tymoteusz Majsterklepka” na Podwieczorku Teatralnym – konkurs

Spektakl "Tymoteusz Majsterklepka"

Przed nami majówka:) i choć póki co próżno wypatrywać słońca, nudzie mówimy zdecydowane NIE!!! Na pożegnanie kwietnia-pletnia polecamy spektakl „Tymoteusz Majsterklepka” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie w Katowicach w najbliższą niedzielę. A już teraz zapraszamy Was do zabawy, w której można wygrać dwuosobowe zaproszenie na to przedstawienie:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

„Takie sobie bajeczki” na Podwieczorku Teatralnym – konkurs

Wiosna nie rozpieszcza nas póki co pogodą, ale w czasie deszczu dzieci wcale nie muszą się nudzić:) W najbliższą niedzielę Teatr Gry i Ludzie zaprasza na spektakl „Takie sobie bajeczki”, a i my się dołączamy i zachęcamy Was do zabawy, w której można wygrać dwuosobowe zaproszenie na to przedstawienie:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Spektakl dla dzieci „Ani me, ani be…”

W najbliższą niedzielę zapraszamy Was do Teatru Gry i Ludzie w Katowicach. Zobaczycie tam spektakl „Ani me, ani be…”, a już dziś możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na to przedstawienie. Zapraszamy do zabawy!

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

„Momo” – spektakl gościnny na Podwieczorkach Teatralnych – konkurs

Czy znacie Teatr Rawa? Jeśli nie, to już w najbliższą niedzielę w Teatrze Gry i Ludzie możecie zobaczyć gościnny ich występ w spektaklu dla najmłodszych „Momo”. A my zapraszamy Was do zabawy, w której możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na to przedstawienie:)

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!