Papierowe łódki

Dla wszystkich tych, którzy nie wyjechali na wakacje Kulturalny Bajtel ma propozycje urządzenia domowych regat w salonie, lub w łazience, tak aby rodzice nie złościli się na wodny bałagan ;)

przestrzenna laurka

laurka

Przypominamy tatom o zatroszczeniu się o obowiązkową laurkę dla kobiet zarówno tych małych jak i dużych :)

KARTONOWY DINOZAUR

Wraz z drugim tygodniem wolnego przybyły do nas niespodziewane choroby, które to pokrzyżowały nasze plany na ferie :(. Do tego patrząc na fotografie, które do nas spływają do Galerii Przyjaciół Kulturalnego Bajtla zazdrościmy wszystkim tym, którzy toną w śniegu po pas lub w zamieciach śnieżnych na stokach. Dlatego my przenosimy się do ery dinozaurów, aby choć na chwilę zapomnieć o pięknej śnieżnej pogodzie za oknem buuuuuuuuuuuuuuu.

Maski Karnawałowe

maski karnawałowe

Karnawał to okres zimowych balów i zabaw. Oficjalnie rozpoczyna się w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową. Nazwa pochodzi z włoskiego „carne vale”, a słowo to zaś zaczerpnięto z łaciny i oznacza „pożegnanie mięsa” przed rozpoczynającym się Wielkim Postem. Najbardziej widowiskowy to oczywiście Karnawał w Rio de Janeiro. My w swoim domu też możemy stworzyć niezapomnianą zabawę karnawałową, wystarczy zaprosić kilkoro dzieciaków, udekorować pokój, napiec faworków (lub chrustu jak kto woli) i przygotować razem dziećmi piękne, kolorowe i tajemnicze maski karnawałowe :)

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice