Rynek Smaków Park Śląski – 21-23 czerwca

Rynek Smaków Park Ślaski to nie tylko prawdziwa gratka dla smakoszy dobrego, ulicznego jedzenia, ale także atrakcje dla dzieci :) Kulturalny Bajtel jak zwykle się wybiera, a Wy?

65. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego – wstęp wolny!

Lubicie wielkie sportowe widowiska? Jeśli tak to w najbliższą niedzielę warto wybrać się na Stadion Śląski, gdzie czekać na Was będą sportowe emocje i najbardziej utalentowani lekkoatleci:) 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego zaprasza. Wstęp wolny!

Koncertowy Rynek Smaków Katowice 14-16.06.2019

Rynek Smaków to nie tylko prawdziwa gratka dla smakoszy dobrego, ulicznego jedzenia, ale także atrakcje dla dzieci :) Kulturalny Bajtel się wybiera, a Wy?

Industriada 2019

Śląsk – jak tu można mieszkać, same kopalnie, huty, fabryki – mógłby ktoś pomyśleć …nic bardziej mylnego…to raczej atut. Zamiast jechać do Wieliczki warto odwiedzić Sztolnię Czarnego Pstrąga, a zamiast zwiedzać podziemia rynku, zjechać pod ziemię w Skansenie Górniczym „Królowa Luiza” lub w Kopalni Guido. Śląsk się zmienia i wbrew pozorom nie jest taki szary, a już na pewno nie jest nudny. Powoli nawet staje się modny, na Nikiszowiec i nie tylko tam przyjeżdżają wycieczki. Mamy też gratkę dla miłośników UFO. Jedni wierzą, inni nie, ale Spodek i to prawdziwy jest tylko u nas:). A teraz przed nami okazja, żeby to wszystko zobaczyć.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice