Miasteczko Zmysłów w Browarze Obywatelskim

Już 24 i 25 listopada w Browarze Obywatelskim (ul. Browarowa 21) w Tychach powstanie „Miasteczko Zmysłów”, czyli miejsce, w którym dzieci będą się uczyć bawiąc i to z wykorzystaniem wszystkich zmysłów! Na dzieci czekać będzie wystawa z 25 interaktywnymi eksponatami, strefy: zabaw plastycznych, manualnych, ruchowych czy wielkie klocki i gigantyczne domino, a i to nie wszystko:) Akcja Miasteczko Zmysłów ma charakter otwarty, udział jest bezpłatny, nie trzeba się rejestrować.

Dyskoteka na lodowisku!

Nie możecie się już doczekać białego szaleństwa i zabawy ze sportami zimowymi? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość:) Już w najbliższą sobotę Stadion Zimowy w Sosnowcu zaprasza na Dyskotekę na lodowisku! Będą animacje, upominki, fotobudka i konkursy, ale przede wszystkim będzie możliwość świetnej zabawy na łyżwach. Wstęp wolny!

Trends 4 Kids Gliwice – targi akcesoriów dla mam i dzieci

Trends 4 Kids Gliwice

Trends 4 Kids to wydarzenie dla przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Widowisko artystyczne ‚Królowa Śniegu’, czyli malowanie śniegiem, piaskiem i światłem.

Widowisko artystyczne 'Królowa Śniegu', czyli malowanie śniegiem, piaskiem i światłem.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczujcie dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Bilety już w sprzedaży!

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice