Kato Bike Festival (3 Stawy)

Wasze dzieci lubią jeździć na rowerze? A może są pod wrażeniem ostatniego Tour de Pologne w Katowicach?:) W takim razie mamy dla Was świetną propozycję:) Już w najbliższą niedzielę w Katowicach w Dolinie 3 Stawów odbędą się kolejne zawody z cyklu Kato Bike Festival. Ścigać mogą się nawet najmłodsze maluchy:) Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Inwazja Sztukmistrzów 2018

Już w najbliższą niedzielę Sztukmistrzowie opanują katowicki Rynek! Przyjdźcie podziwiać akrobatów, żonglerów, kaskaderów, iluzjonistów, tancerzy ognia i teatry uliczne:) Oj będzie się działo:)

Remont w Planetarium Śląskim

Przed nami ostatni tydzień czerwca i jest to ostatni tydzień działalności Planetarium Śląskiego przed wielką modernizacją. Bo jak nie teraz to…za dwa lata. Jeśli więc spędzacie ten tydzień w domu to gorąco polecamy Wam wybrać się do tego kosmicznego miejsca:) Tym bardziej, że od wtorku do soboty codziennie seanse dla dzieci:)

X Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie

Byliście kiedyś na Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie? Jeśli tak, to wiecie, że warto:) Jeśli nie, to polecamy:) Cały Jarmark będzie podzielony na kilka stref, gdzie każdy znajdzie coś dla ciała, ducha i oczywiście dla malucha:) Czekać będą na Was Strefy Rzemiosła i Rękodzieła, Muzyczna, Relaksu i Malucha. Dla najmłodszych przygotowano bezpłatne warsztaty i zabawy edukacyjne. A to tylko wielki skrót tego, co będzie w najbliższą niedzielę w Będzinie:)

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice