KINO WRAŻLIWE | SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE

KINO WRAŻLIWE | SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE

Organizatorom wydarzenia zależ, aby kino było dostępne dla wszystkich widzów; by różne formy zaburzeń i niepełnosprawności nie ograniczały miłośników kina w korzystaniu z dobrodziejstw X Muzy. Dlatego podczas seansów w Kinie Światowid w ramach cyklu KINO WRAŻLIWE przestrzeń kina, warunki panujące w sali oraz parametry samej projekcji będą dostosowywane do możliwości i preferencji odbiorczych widzów, którym dany pokaz będzie dedykowany.

Planszówki w Spodku! edycja 2020

Planszówki w Spodku! edycja 2020

‚Planszówki w Spodku’ to idealne wydarzenie dla całej rodziny, na której nie brakuje świetnej zabawy i oczywiście ciekawych gier planszowych. Kulturalny Bajtel znów się wybiera i Wam również poleca :)

Koleje Śląskie w ferie za darmo dla dzieci:)

W tym roku w ferie po raz kolejny dzieci i młodzież będą mogły podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie. Zamiast biletu wystarczy okazać ważną legitymację szkolną. Z tym przewoźnikiem możemy dojechać do Wisły, Ustronia czy nawet czeskiego Bohumina:)

POMYSŁ NA ŁYŻWY – KATOWICKI RYNEK

Póki co zima nie rozpieszcza nas śniegiem, przynajmniej w mieście, więc na sanki, bałwanki i bitwy na śnieżki trzeba jeszcze poczekać… Ale przecież to nie wszystkie zimowe aktywności – pozostają jeszcze łyżwy:)

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice