Skocz z bajtlem do kina – nowy cykl w Kinie Światowid w Katowicach

W kinie Światowid ruszył nowy cykl SKOCZ Z BAJTLEM DO KINA. Projekt został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają małe dzieci. Drugim tytułem będzie nagrodzony w Cannes za reżyserię film Pawła Pawlikowskiego „Zimna Wojna”

VII WIELKA ZABAWA RODZINNA – Wielka Liga Czytelnicza

Wasze dzieci lubią czytać książki? Na pewno:) Zapraszamy Was w sobotę na Finał Wielkiej Ligi Czytelniczej. W programie wiele atrakcji, m.in. Wielka Gra Rodzinna. Start o 10.00 na Katowickim Rynku, ciąg dalszy zabawy i zmagania od godz. 11.30 na Wydziale Teologicznym w Katowicach. W programie wiele atrakcji i konkursów z nagrodami:) My byliśmy 2 lata temu i było super:)

STADION ŚLĄSKI – 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego

Co prawda do wielkich piłkarskich emocji już coraz bliżej. Jeśli jednak interesujecie się sportem, mamy dla Was propozycję doskonałą, i to na najbliższy piątek:) Mamy na myśli 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To świetna okazja by wybrać się na wyremontowany Stadion Śląski i zobaczyć prawdziwe gwiazdy, takie jak: Adam Kszczot w biegu na 800 m, Genzebe Dibaba w biegu na 1500 m, Piotr Lisek i Renaud Lavillenie w skoku o tyczce, Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek w konkursach rzutu młotem, Piotr Małachowski, Robert Urbanek i Andrius Gudžius w rzucie dyskiem i wielu, wielu innych. Trzymajmy kciuki wprost z trybun stadionu:)

Miejsce: ,

Dzień Dziecka w Skansenie w Chorzowie

Dzień Dziecka w chorzowskiDzień Dziecka w chorzowskim skanseniem skansenie

Skansen w Chorzowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami 10 czerwca od 12.00 do 17.00 na „Dzień Dziecka, czyli dziecięce zabawy na wiejskim podwórku”.

Miejsce:

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice