Spacerownik Teatralny

Spacerownik Teatralny

Śląski Teatr Lalki i Aktora serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo itp.) na nietypowy, pełen niespodzianek i twórczych zabaw spacer po kilku teatralnych miejscach Katowic.

Impreza plenerowa z góralskim przytupem, czyli ‚Zbóje i zbójnictwo’

W najbliższą niedzielę Skansen w Chorzowie serdecznie zaprasza na imprezę plenerową ‚Zbóje i zbójnictwo’. Będą opowieści o pasterstwie i wełnie, omówiony zostanie strój góralski oraz przybliżona zostanie historia śląskich zbójników. Odbędą się też zbójnickie zabawy w tym m.in. grania na trombicie oraz warsztaty filcowania wełny. W ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” bilety w cenie 5 zł normalny, 3,50 zł ulgowy.

Z cyklu: Rodzina w kinie – otwarcie sezonu

Z cyklu: Rodzina w kinie

Kino Kosmos serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę na inaugurację cyklu ‚Rodzina w kinie’. Tym razem w programie aż dwa seanse filmowe, gra terenowa i warsztaty.

Rodzinny Festiwal Książki TY CHYba czytasz?

Najpierw czytamy dzieciom, potem czytamy razem z dziećmi aż w końcu dzieci zostają z książkami sam na sam i czytać możemy obok siebie. Festiwal Książki “TY CHYba czytasz?” to propozycja rodzinnego święta czytania skierowanego przede wszystkim do dzieci w wieku 7-12 lat.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice