Żywa szopka w ZOO

Jak co roku w okresie Bożego Narodzenia, w śląskim zoo zagości żywa szopka. Zapraszamy do jej oglądania w okresie od 21 grudnia do 6 stycznia, w godzinach otwarcia zoo. Podobnie jak w poprzednich latach szopka mieścić się będzie w okolicy pawilonu dydaktycznego. Oprócz figur Świętej Rodziny i Trzech Króli, zobaczymy w niej żywe zwierzęta mieszkające w naszym zoo – osiołki, kozy karłowate i owieczki.

Wernisaż wystawy „60 lat Smerfów”

Smerfom stuknęła sześćdziesiątka!

Wystawa „60 lat Smerfów” opowiada o narodzinach, popularności oraz międzynarodowym sukcesie przesympatycznych, niebieskich stworków w białych czapeczkach. Pokazuje też życie i twórczość Peyo, ojca Smerfów. Dzieci znajdą na wystawowych planszach wiele atrakcji, ponieważ każdy z prezentowanych kadrów zawiera propozycje zabaw i gier ze Smerfami!

Trends 4 Kids Gliwice – targi akcesoriów dla mam i dzieci, moda

Trends 4 Kids po raz trzeci w Gliwicach!! Już 10 listopada organizatorzy zapraszają przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski 11 listopada zaprasza na wydarzenie organizowane z okazji Święta Niepodległości. Całość odbędzie się na promenadzie obiektu przy Placu Europejskim. Gwiazdami imprezy będą Sebastian Riedel & Cree. Bramy zostaną otwarte już o 11:00, a zakończenie planowane jest na godzinę 17:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice