Skansen w Chorzowie zaprasza – impreza plenerowa „Wielkanoc na Śląsku”

Zapraszamy 14 kwietnia o godzinie 12.00 do Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, na pierwszą w tym roku imprezę plenerową, czyli „Wielkanoc na Śląsku”. Podczas imprezy, razem z najmłodszymi gośćmi, poszukamy „zajączka wielkanocnego”, który jak co roku porozrzuca jajka po terenie Muzeum.

VI Piknik Rakietowy

13 kwietnia od godz. 10.00 Planetarium Śląskie zaprasza na VI Piknik Rakietowy. Po raz pierwszy impreza nie odbędzie się na dziedzińcu przed budynkiem Planetarium Śląskiego, które jest w trakcie przebudowy i modernizacji, lecz na łące w pobliżu „Gołębnika”- tymczasowej siedziby Planetarium.

Wielkanocne wypieki z Ciocią Zieleniną – warsztaty na BioBazarze

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich małych kucharzy 😊 W najbliższą sobotę (13 kwietnia) odbędą się kolejne warsztaty z ulubioną ciocią najmłodszych gości BioBazaru i ich rodziców;)

Dzień Ochrony Słoni w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym

Słonie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zwierząt, jakie żyją na świecie. Już najmłodsi bez trudu potrafią nazwać olbrzymie zwierzęta o wielkich uszach i długiej trąbie. 14 kwietnia Śląski Ogród Zoologiczny zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Ochrony Słoni. Będzie to świetna okazja do poznania sekretów z życia tych wyjątkowych zwierząt. Na miłośników tych wielkich ssaków czekać będzie wiele atrakcji:)

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice