„Czytanki” dla dzieci w Libero Katowice

W ostatnią niedzielę sierpnia (25.08) odbędzie się spotkanie kończące cykl “Czytanek” przed Libero Katowice. Plac do Radości odwiedzi aktorka Paulina Holtz, która przeczyta bajkę “Kropka z błędem” wydawnictwa Dwie Siostry. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 13:00.

Wakacje to czas beztroski i wolności. Chociaż jest to moment, w którym dzieci mogą zapomnieć o chodzeniu do szkoły, to nie powinny rezygnować z rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Czytanie książek od najmłodszych lat wyrabia chęć poznawania świata oraz nawyk zdobywania wiedzy. Podczas przebywania na świeżym powietrzu dzieci mają okazję do obcowania z literaturą. Bajki wydawnictwa Dwie Siostry czytają znani aktorzy teatralni i filmowi.

Literacki cykl z gwiazdami

“Czytanki” na Placu do Radości to wakacyjny cykl wydarzeń z gwiazdami i literaturą, stworzony z myślą o najmłodszych. Pierwsze spotkanie w ramach tego programu odbyło się na początku lipca. Wówczas gwiazdą był Marcin Perchuć, znany aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Przeczytał dla dzieci bajkę “Jaś i Janeczka”. Kolejną gwiazdą zaproszoną do “Czytanek” był Piotr Ligienza. Dzięki niemu zgromadzone na Placu do Radości dzieci wysłuchały historii “Felek i Tola”.

W sierpniowej edycji cyklu pierwszym zaproszonym gościem była aktorka Magdalena Stużyńska – Brauer, która miała okazję przeczytać dzieciom bajkę “Zwierzaki Cudaki”. Ostatnie spotkanie w ramach programu odbędzie się w niedzielę, 25 sierpnia. Specjalnie dla najmłodszych bajkę “Kropka z błędem” przeczyta Paulina Holtz. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Konkursy i niespodzianki

Lato na Placu do Radości trwa w najlepsze! Podczas specjalnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży przygotowano konkursy. W ramach letniego cyklu “Czytanek” najmłodsi uczestnicy będą mieli szansę wygrać egzemplarze książek wydawnictwa Dwie Siostry.

Moc dobrej zabawy i uśmiechów gwarantowana!

Szczegóły dostępne są na: https://liberokatowice.pl/lato-na-placu

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice