- - - R E K L A M A - - -

Egurrola Dance Studio od lutego w Katowicach

Egurrola Dance Studio od lutego w Katowicach

25 lutego Silesia City Center z pewnością będzie najbardziej roztańczonym miejscem w Katowicach. Tego dnia Agustin Egurrola osobiście otworzy swoją nową szkołę tańca, uroczyście przecinając wstęgę. Będzie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz otrzymania autografu.

Dla wszystkich osób zainteresowanych taneczną ofertą Egurrola Dance Studio zaplanowano lekcje otwarte, które odbędą się 11 i 25 lutego. To wspaniała okazja, aby poznać katowickich instruktorów oraz zdecydować, jaki styl tańca wybrać dla siebie. Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie www.egurrola.com.

Otwarcie nowej szkoły tańca w Katowicach to dla mnie wyjątkowe wydarzenie. Chciałbym zarazić swoją pasją jak najwięcej mieszkańców Katowic – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Przyjdźcie, a przekonacie się, jak wyrazić swoje emocje i uczucia za pomocą tańca – zachęca choreograf i założyciel szkoły, Agustin Egurrola.

Wybór lokalizacji w Katowicach jest nieprzypadkowy – Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku. Otwarcie Egurrola Dance Studio wpisuje się w naszą strategię poszerzania oferty rozrywkowej. Jako wielofunkcyjne centrum rozrywkowo-lifestyle’owe jesteśmy pewni, że nowe miejsce będzie cieszyło się ogromną popularnością – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

 

Termin: 11 i 25 lutego 2018

Miejsce: Silesia City Center, ul. Chorzowska 107,  Katowice

Źródło: Egurrola Dance Studio Katowice, Egurrola Dance Studio od lutego w Katowicach

 

Egurrola Dance Studio działa już 25 lat i obejmuje 11 szkół w prestiżowych lokalizacjach. To miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek i umiejętności, będzie mógł poczuć się komfortowo. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne sale wyposaż

ty najwyższej jakości i duże lustra z powłoką antyrefleksyjną, które zapewniają kursantom komfort nauki. Wszystko to, w połączeniu z atmosferą, pasją i wyjątkowym klimatem, tworzy niepowtarzalne miejsce, które stanie się drugim domem dla każdego tancerza.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice