Pli Pla Plo, zapach domowego ciasta Pod Lipami :)

pli pla plo

Kawiarnię Pli Pla Plo, która mieści się przy Placu pod Lipami na katowickim Giszowcu prowadzi Pani Justyna, ekspert od kawy i miłej atmosfery :)

Kawiarnia to miejsce, w którym rodzice odpoczywają, a maluchy szaleją. Do Pli Pla Plo wpadają nawet 12-latkowie, na dobrego, ciepłego tosta przy planszówkowych rozgrywkach z rówieśnikami.

W wybrane dni tygodnia odbywać się tam będą (bo obecnie trwa remont) zajęcia Klubu Malucha, planowane są także zajęcia dla nieco starszych dzieciaków, z sensoplastyki, czyli edukacji sensoryczno-plastycznej, dla której nie straszny jest bałagan i upaprane spodnie :)

Pli Pla Plo-we wypieki cieszą się coraz większą popularnością, a kawa z Coffe Proficiency przyciąga kawoszy. Tu wszystko jest wytwarzane na miejscu od ciast po lemoniady. Pli Pla Plo to także bistro, w którym króluje przede wszystkim ciecierzyca, w formie falafel, wraz z przepysznym humusem wytwarzane oczywiście samodzielnie. Dla bardziej tradycyjnych podniebień w menu znajdą się ciepłe kanapki i zawsze świeże sałaty.

Pli Pla Plo to także miejsce dla solenizantów w każdym wieku, gdyż na zamówienie, oprócz Kinder Balu można zorganizować całe przyjęcie z domowym obiadem (panie same gotują) podwieczorkiem i nawet kolacją.

 

Pli Pla Plo, Plac pod Lipami 9, Katowice, tel.: 600 941 165

 

Obecnie w kawiarni trwa remont, ale jak tylko się skończy Kulturalny Bajtel na pewno Was o tym poinformuje :)

 

 

 

enlargement