Szkółka tenisowa zaprasza na bezpłatne lekcje pokazowe

Ostatnio jeden z naszych bajtli zainteresował się tenisem, byliśmy z nim kilka razy na szkolnym korcie i okazało się, że ma ochotę na więcej:) Poszukałam więc na necie i znalazłam szkółkę tenisa w SportPark Budowlani w Parku Śląskim. Okazało się, że we wrześniu można skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych, co też uczyniliśmy:) Było deszczowo, ale to nie przeszkoda, kiedy zajęcia odbywają się na korcie krytym.

Na dzieci czekała dwójka instruktorów, jeden pracował z maluszkami (4-7 lat), drugi zajął się naszym 10-latkiem. Jako mama dość krytyczna, byłam zachwycona siłą spokoju, cierpliwości a przede wszystkim ciepła i życzliwości do dzieci. Nawet jedyna w rodzinie Kulturalnego Bajtla dziewczynka, wielka feministka, niespecjalnie akceptująca panów:))) dała się namówić trenerowi na zabawę z rakietą i piłeczkami:). Była ogólnorozwojowa zabawa, rzucanie piłeczkami, toczenie, próba przebijania przez siatkę, były kolorowe rakiety dla dzieci – nawet różowe:)

Dla starszych były zajęcia już typowo tenisowe, ćwiczenie postawy, forhend i bekhend, no i oczywiście była gra. Dzieci wyszły zadowolone, zwłaszcza syn zaczął nas namawiać, by powrócić na kort na kolejne lekcje.

UWAGA! Ten tekst nie jest w żaden sposób sponsorowany, po prostu byliśmy tam, wyszliśmy zadowoleni i postanowiliśmy się z Wami tym wrażeniem podzielić.

Na teren SportPark Budowlani można wjechać autem i dla osób korzystających z kortów parking jest bezpłatny.

Bezpłatne lekcje pokazowe odbędą się jeszcze 15 i 16 września w godzinach 11.00-13.00.

Nie trzeba się wcześniej umawiać.

 

Adres: SPORT PARK BUDOWLANI

Al. Sportowa 1, 41-506 Chorzów

tel: 734-104-599

www.sportparkbudowlani.pl

Nie zrażajcie się tym, że na stronie nie ma informacji o zajęciach pokazowych, one są bo sami byliśmy:)

 

 

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice