„Czytanki” dla dzieci w katowickiej Galerii Libero

W Libero w Katowicach trwa Lato na Placu do radości. W bogatym programie wakacyjnych wydarzeń nie zabrakło propozycji dla dzieci. 

W drugą i ostatnią niedzielę miesiąca do Libero przyjadą znane aktorki, które wezmą udział w „Czytankach” bajek wydawnictwa Dwie Siostry. Magdalena Stużyńska, która odwiedzi Plac do radości 11 sierpnia, przeczyta zgromadzonej publiczności książkę „Zwierzaki Cudaki”, poświęconą najciekawszym i najbardziej zadziwiającym zwierzętom żyjącym na ziemi. Literacki cykl zwieńczy czytanie dowcipnej opowieści o przygodach znaków przestankowych pt. „Kropka z błędem” ze specjalnym udziałem Pauliny Holtz. „Czytanki” odbywać się będą od 11:00 do 13:00.

Codziennie od 10:00 do 20:00 dzieci i młodzież mogą także ślizgać się na wielkim torze do skimboardingu, a w soboty, z wyjątkiem 31 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 16:00, uczestniczyć w letniej szkole ślizgania ŚŚŚLIZG. Dodatkowo, w najbliższą sobotę, 3 sierpnia, w tych samych godzinach, po raz ostatni odbędą się warsztaty dekorowania desek Surf &Art. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Szczegóły na: www.liberokatowice.pl 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice