Bezpłatne zajęcia z baseballu dla przedszkolaków w Katowicach

Bezpłatne zajęcia z baseballu dla przedszkolaków w Katowicach

Bezpłatne zajęcia z baseballu dla przedszkolaków w Katowicach

Klub Rawa Katowice serdecznie zaprasza na bezpłatne treningi baseballu dla starszych przedszkolaków. Zajęcia mają na celu nauczenie dzieci poprawnej techniki rzutu i łapania, a wszystko w to w formie gier i zabaw.

Termin: poniedziałki i środy, godz.: 17.00 – 18.00

Pytania w sprawie treningów, zapisów na zajęcia pod numer 668 361 574.

 

 

Miejsce: boisku szkolne Szkoły Podstawowej nr13, ul Wróblewskiego, Katowice). W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych na sali gimnastycznej.

 

Źródło: Klub Rawa Katowice, Bezpłatne zajęcia z baseballu dla przedszkolaków w Katowicach

 

Reklama na portalu KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy

 

 

Historia Klubu Rawa

Oficjalne narodziny klubu datuje się na 10 września 2006 roku. Tego dnia odbyło się zebranie założycielskie powołujące Baseballowy Klub Sportowy Rawa Katowice do życia. Wszystko zaczęło się 2 lata wcześniej od grupy znajomych, którzy z wakacyjnych nudów wgryźli się w temat niszowego sportu jakim jest baseball w Polsce i prócz rozpoczęcia treningów, postanowili spróbować go rozpropagować na terenie Katowic.

Głównym celem na rok 2007 było kompletowanie składu i podnoszenie wiedzy trenerskiej. Najważniejszym wydarzeniem w sezonie był mecz z Gepardami rozegrany na boisku przeciwników w Żorach 14.04.2007. Porażka z wicemistrzami Polski w sezonie 2007, prócz wyłapania najważniejszych błędów, pozwoliła sprawdzić się zawodnikom w prawdziwym meczu.

Sezon 2008 stał pod znakiem zapytania. Z jednej strony otrzymaliśmy pomoc sprzętową od Kutna, Kędzierzyna-Koźla oraz Władysławowa. Odbył się trening z udziałem łapacza reprezentacji polski – Przemysława Palucha oraz redakcja portalu www.mmsillesia.pl pomogła nam w nagłośnieniu naszej działalności. Z drugiej strony osłabienie przez odejście kilku zawodników nie pozwoliło na aktywne wykorzystanie sezonu.

Czytaj więcej …

 

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice