Coś dla fanów klocków LEGO i nie tylko:)

Całkiem niedawno w Katowicach powstało nowe miejsce dla dzieci. Ale nie jest to zwykła sala zabaw, a raczej wielki plac budowy klockami Lego.Znajduje się tam m.in.  piaskownica pełna klocków, kolejka i zestawy Duplo, Lego Soft zestaw klocków XXL, kącik dla dziewczynek z klockami Lego Friends, możliwość budowania na ścianie, tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków, zestawy klocków do układania z instrukcją, robot Lego Boost sterowany przy pomocy tableta (budowanie, kodowanie, zabawa!).

 

Tym razem przetestowaliśmy 1000 klocków w towarzystwie naszej najmłodszej i jedynej dziewczynki w ekipie Kulturalnego Bajtla, wraz z jej 5-letnią przyjaciółką. Dziewczyny bawiły się fantastycznie, biegając od jednej atrakcji do drugiej. Świetnej zabawie dopomagały bardzo fajne animatorki, tym trudniej było je wyciągnąć do domu.

 

Cała ekipa tam pracująca została certyfikowana w Akademii LEGO Eduction w zakresie wykorzystania rozwiązań edukacyjnych LEGO., mieliśmy więc do czynienia z profesjonalistami:) Na miejscu znajduje się także kawiarenka, gdzie rodzice mogą napić się kawy lub przekąsić babeczke, zerkając jak dzieci szaleją wśród tysięcy klocków:)

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to świetny pomysł na zabawę z naszymi dziećmi, ale też miejsce, gdzie można zorganizować urodzinki:)

Cennik wejść:

Bilet czasowy: pierwsza godzina (pon – pt: 15 zł; sob – nd: 17 zł)

Bilet całodniowy: bez ograniczenia czasowego ( pon – pt: 29 zł; sob – nd: 35 zł)

 

Godziny otwarcia                        
Osoby indywidualne:

pon – pt: 12:00 – 20:00
sob – nd: 10:00 – 20:00

Grupy zorganizowane:
pon – pt: 9:00 – 12:00

 

Kontakt

Tel. 798 110 034
info@1000klockow.pl

 

Adres

Katowice, os. Tysiąclecia,
ul. Zawiszy Czarnego 16A,
bezpłatny parking przy obiekcie

Strona www: 1000klockow.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice