‚Quest Cage’ – Escape Room stworzony z pasją :)

Escape Room to świetne miejsce na organizację urodzinowego lub rodzinnego wypadu. Godzina rozrywki, która pobudza wyobraźnię, szóste zmysły i szare komórki :) W zeszłym tygodniu nasze dzieciaki odwiedziły to miejsce po raz pierwszy. Próbowali swoich sił w dwóch pokojach zagadek (Sherlock’s Room i Łódź Podwodna). Podczas zabawy chłopakom towarzyszyli moderatorzy, którzy tak prowadzili grę, aby każdy z uczestników miał co robić :) W końcu, w ostatniej minucie przewidzianego czasu dzieciaki, z okrzykami zachwytu na ustach opuściły pokoje zapowiadając swój wielki powrót :)

Młodsza część Kulturalnego Bajtla poleca to miejsce, a starsza obiecuje się wybrać :)

Quest Cage, ul. Dębowa 65/2, Katowice

tel.:  +48 794 780 888, biuro@questcage.pl

Co to jest Escape Room?

Escape Room to gra logiczna przeniesiona do realnego świat. Jest to doskonała forma zabawy dla każdego kto lubi działać. Tutaj nie jesteś widzem, jesteś bohaterem! Wpadasz w sam środek historii i tylko od Ciebie zależy jak ona się potoczy. Musisz być spostrzegawczy i przebiegły, zmobilizować szare komórki, a przede wszystkim… zorganizować wsparcie. Zbierz grupę przyjaciół i sprawdźcie się w zupełnie nowej sytuacji!

Przebieg gry:

Czas gry: czasem 60 min, czasem 75.
Grupa od 2-5 graczy zostaje zamknięta w pokoju pełnym różnych rekwizytów, zagadek logicznych, szyfrów i mini gier zręcznościowych. Trzeba dokładnie przeszukać pokój. Wykorzystać znalezione przedmioty. Rozwiązać zagadki (czasem skorzystać z podpowiedzi) i wyjść z pokoju! Tylko od graczy zależy czy odnajdą wszystkie poszlaki,  odkryją dowody zbrodni,  a przede wszystkim, odnajdą klucz do wyjścia. Nie wolno używać siły fizycznej, należy wykorzystać siłę swojego umysłu.

Źródło tekstu z opisem gry questcage.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice