Urodziny aktywnie i z dreszczykiem emocji:) – propozycja na ciepłe dni

Jeśli szukacie ciekawego miejsca na zorganizowanie dziecku niesamowitych urodzin, innych niż te w sali zabaw, mamy dla Was pomysł doskonały. Urodziny w Parku Linowym Silesia. Kulturalny Bajtel sam przetestował, dzieciaki bawiły się wyśmienicie, Oj były emocje, szkolenie, uprzęże i kaski, wspinaczka, skoki na linie, przeszkody, tyrolka, a na koniec ognisko i pieczenie kiełbasek. Gorąco polecamy:)

 

 

Ponieważ przetestowaliśmy, opowiemy Wam jak było fajnie:) Ósme urodziny dla 9 niepokornych drugoklasistów.

Na początku dzieci zostały powitane ciekawie zastawionym stołem, złożyli solenizantowi życzenia i po chwili zaczęła się prawdziwa zabawa. Maluchy dostały kaski, i zostały zapięte w uprzęże, potem całkiem poważne, choć na wesoło, szkolenie o tym, jak się zachowywać, jak przepinać karabinki, pierwsza próba, druga próba…no i prawdziwe wyzwanie, ścieżka linowa na wys. 3 i pół metra. Niektórym na początku nie było najłatwiej, ale po pierwszym jakże emocjonującym przejściu trasy, wszyscy ochoczo ruszyli do powtórki. Zabawa była przednia, a po zakończonej tyrolką trasie na uczestników imprezki czekało ognisko i samodzielne pieczenie kiełbasek. Potem wszyscy pograli jeszcze w piłkę. Impreza trwała ok. 3 godz. i było świetnie.

Miejsce urokliwe, prawie w centrum miasta, a wrażenie, jakby trochę z dala od cywilizacji. Park linowy znajduje się na terenie Parku Śląskiego, wejście jest jednak od ulicy Złotej w Katowicach.

 

W przypadku wcześniejszej rezerwacji i złej pogody, zaplanowany termin imprezy można przełożyć.

 

Miejsce: Park Linowy Silesia, Al. Dojazdowa 1, Chorzów

KONTAKT: Tel: 509 343 441, e-mail: rudny.bartosz@gmail.com

 

Więcej szczegółów TUTAJ: Park Linowy SILESIA

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice