Paintballowe urodziny – świetna propozycja dla nastolatka

To nie komandosi:) To grupa 10 i 11-latków na paintballowej imprezie urodzinowej i to fantastycznej:) Gry trochę jak na konsoli, ale w realu, przy świetnie koordynującym wszystko instruktorze, na bogatym w bazy i przeszkody poligonie. Czego można chcieć więcej? Ogniska, kiełbasek i beztroskiej zabawy po wyczerpaniu amunicji? Było:) I przede wszystkim była świetna impreza zorganizowana przez firmę Pokoju13 w Rudzie Śląskiej. Przetestowaliśmy i gorąco polecamy dla nastolatków:)

Pomysł na urodzinki – Centrum Rozrywki Guliwer

Poszukując pomysłu na urodziny dla naszego przedszkolaka wybraliśmy salę zabaw, w której nigdy wcześniej nie byliśmy, czyli Centrum Rozrywki Guliwer w Katowicach. Był to strzał w 10:) Dzieciaki były zachwycone a i lekko krytyczna mama nie miała się absolutnie do czego doczepić. Fantastyczna sala zabaw, pięknie przygotowana salka urodzinowa, tematyczne przebrania, wesołe animatorki, toast z huśtaniem na krześle, pyszny tort i poczęstunek, pomysłowe animacje. Z czystym sumieniem polecamy:)

Urodzinki w Wilkowicach w Sali Zabaw Alele

Sala zabaw ALELE powstała z myślą o dzieciach, które posiadają niekończące się pokłady energii. To również doskonałe miejsce na organizację urodzin:) Znajdują się tutaj 2 pokoiki urodzinowe dla chłopców (CARS) i dziewczynek (My little Pony), solenizant wraz ze swoimi gośćmi może przez 3 godziny korzystać z całej powierzchni bawialni.

Pomysł na niebanalne urodziny

Pomysł na urodziny Katowice

Szukacie pomysłu na niebanalne urodziny, a Wasze dziecko wyrosło już z biegania po salach zabaw? Mamy dla Was świetną propozycję i to przetestowaną przez jednego z naszych Bajtli i jego ekipę:) Dzieciaki zadowolone, więc i rodzice szczęśliwi:) A mowa tu o Locked UP – escape room. Dzieci zostały zamknięte i same musiały wydostać się z magicznych pokoi o intrygujących nazwach: Księga życia i Tajemnica Czerwonego Smoka.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice