Urodzinki w Wilkowicach w Sali Zabaw Alele

Sala zabaw ALELE powstała z myślą o dzieciach, które posiadają niekończące się pokłady energii. To również doskonałe miejsce na organizację urodzin:) Znajdują się tutaj 2 pokoiki urodzinowe dla chłopców (CARS) i dziewczynek (My little Pony), solenizant wraz ze swoimi gośćmi może przez 3 godziny korzystać z całej powierzchni bawialni.

Pomysł na niebanalne urodziny

Pomysł na urodziny Katowice

Szukacie pomysłu na niebanalne urodziny, a Wasze dziecko wyrosło już z biegania po salach zabaw? Mamy dla Was świetną propozycję i to przetestowaną przez jednego z naszych Bajtli i jego ekipę:) Dzieciaki zadowolone, więc i rodzice szczęśliwi:) A mowa tu o Locked UP – escape room. Dzieci zostały zamknięte i same musiały wydostać się z magicznych pokoi o intrygujących nazwach: Księga życia i Tajemnica Czerwonego Smoka.

Urodziny aktywnie i z dreszczykiem emocji:) – propozycja na ciepłe dni

Jeśli szukacie ciekawego miejsca na zorganizowanie dziecku niesamowitych urodzin, innych niż te w sali zabaw, mamy dla Was pomysł doskonały. Urodziny w Parku Linowym Silesia. Kulturalny Bajtel sam przetestował, dzieciaki bawiły się wyśmienicie, Oj były emocje, szkolenie, uprzęże i kaski, wspinaczka, skoki na linie, przeszkody, tyrolka, a na koniec ognisko i pieczenie kiełbasek. Gorąco polecamy:)

Urodziny, Tychy – Pracownia Kreatywna

Kolorowo, wesoło, twórczo i ciekawie Pracownia Kreatywna organizuje przyjęcia urodzinowe dla dzieci na terenie pracowni i poza nią. Każdy scenariusz ustalany jest po indywidualnej konsultacji z Rodzicami oraz Bohaterką / Bohaterem przyjęcia.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice