BECEKOWY POKÓJ GIER

BECEKOWY POKÓJ GIER

BECEKOWY POKÓJ GIER

Bytomski BECEK eksplorujemy inny wymiar relacji – schodzimy do poziomu planszy, a potem wspinamy się na wyżyny możliwości. GRAMY strategicznie, logicznie, ekonomicznie, rodzinnie, klasycznie, przygodowo, karciane… a nawet edukacyjnie.

Zawsze w ostatnią sobotę miesiąca
i zawsze w BECEKOWYM POKOJU GIER. To właśnie tu można pograć
w gry i nie męczyć swoich oczu promieniami bijącymi z komputera. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie…

i oczywiście znajdzie się w towarzystwie wytrawnych graczy.

Gry towarzyskie to nie tylko doskonała rozrywka
i niekonwencjonalny sposób spędzenia wolnego czasu, ale również możliwość rozwijania umiejętności logicznego myślenia. Uczą strategii, spostrzegawczości, zręczności i szybkiej reakcji. Ich liczba powiększa się z miesiąca na miesiąc.

Termin: 25.05.2019, godz. 13.30

Miejsce: Sala Ambasada, Plac Karin Stanek 1, Bytom

Źródło: BECEK, BECEKOWY POKÓJ GIER

Koszt: 5 zł

Źródło: www.becek.pl

W magazynach BECEK’u znajdują się następujące gry: Osadnicy z Catanu, Munchkin, Hej! To moja ryba, Neuroshima Hex, Jenga, Formula D, Kajko i Kokosz – Wielki Wyścig, Kajko i Kokosz – Wyprawa śmiałków, Mafia, Sabotażysta, Niagara, Zombiaki II: Atak na Moskwę, Finka, Blefuj!, Mr. Jack in New York, Pola Naftowe, Wikingowie, Żeglarze z Catanu, 51.Stan, 6 bierze, 303, Mahjong.

O Bytomskim Centrum Kultury

Krystyna Jankowiak-Markwica
dyrektor
 
 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Kolegium Gospodarki Światowej. W sektorze kultury pracuje od 24 lat. Rozpoczęła pracę w roku 1994 w Dziale Imprez i Reklamy Opery Śląskiej w Bytomiu, którego 4 lata później została kierownikiem, odpowiadając za wydawnictwa, promocję i reklamę teatru, sprzedaż i organizację spektakli oraz koncertów. Funkcję tą pełniła do roku 2011, a następnie piastowała samodzielne stanowiska specjalisty ds. impresariatu oraz specjalisty ds. technicznych. Przez 14 lat była również tour managerem teatru realizując i prowadząc blisko 40 wyjazdów zagranicznych Opery Śląskiej. 

Od 1 lutego 2013 roku pracowała w administracji samorządowej, w Urzędzie Miejskim w Bytomiu na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Kultury i Sportu, gdzie odpowiadała za realizację działań w zakresie upowszechniania kultury, sportu i turystyki m.in. organizowanie i współorganizowanie imprez kulturalnych w mieście, nadzór nad instytucjami kultury, realizację zadań w oparciu o procedury konkursowe (dotacje z rozwoju sportu).  

Od listopada 2004 roku do  maja 2017 roku członkini stowarzyszenia Liga Kobiet Nieobojętnych działającego na rzecz miasta i jego mieszkańców, od 2009 roku członkini zarządu stowarzyszenia, w latach 2011-2017 wiceprezes zarządu. W 2012 roku otrzymała nominację do Nagrody Prezydenta Miasta Bytomia w dziedzinie kultury Muza, została także wyróżniona biogramem w publikacji Muzeum Górnośląskiego „Kobieta w dziejach i współczesności Bytomia”.

Reklama na portalu KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy …

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice