2018-04-23

Warsztaty konstrukcyjne Lego

Warsztaty konstrukcyjne Lego

Warsztaty konstrukcyjne Lego rozwijają wyobraźnię, uczą pracy w grupie, myślenia projektowego i planowania pracy, ale przede wszystkim dają dużo dobrej zabawy.

Miejsce:

2018-04-23

Wystawa maskotek olimpijskich w Tychach

Wystawa maskotek olimpijskich w Tychach

Wystawa zorganizowana została z okazji roku olimpijskiego, jest również pretekstem do przypomnienia uniwersalnych, choć coraz trudniejszych w realizacji, wartości współczesnego sportu, a także podkreślenia, że Tychy to miasto wybitnych olimpijczyków. Przede wszystkim, co może być najciekawsze dla maluchów, możliwość zobaczenia jak wyglądały maskotki olimpijskie, a dla nas, dorosłych taka mała podróż sentymentalna:)

Miejsce: ,

2018-04-23

Wystawa ‚Galerii Figur Stalowych’ w Europie Centralnej

Wystawa 'Galerii Figur Stalowych' w Europie Centralnej

Galeria Stalowych Figur to niepowtarzalne miejsce na świecie, gdzie w jednym miejscu można spotkać rzeźby wykonane z elementów recyklingu złomu stalowego. Recykling to nic innego, jak tchnienie nowego ducha w stare przedmioty. Figury stalowe inspirowane są postaciami z bajek, filmów Science Fiction, a także zwierzętami i światowymi hitami motoryzacji.

Miejsce:

2018-04-23

Wystawa dla dzieci ‚Lalka – mała przyjaciółka’

Wystawa dla dzieci 'Lalka – mała przyjaciółka'

Zamek Sielecki serdecznie zaprasza już w najbliższy weekend na wystawę dla dzieci ‚Lalka – mała przyjaciółka’. Wystawa zaprezentuje bogactwo i różnorodność jednej z najstarszych zabawek świata. Zbiór liczy około 200 lalek.

Miejsce: ,