2019-12-05

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych w SCK to doskonała okazja nie tylko, aby zagrać w gry, ale również na rozwój swoich zdolności logicznego myślenia, umiejętności interpersonalnych jak i poznanie nowych ludzi.

Miejsce: ,

2019-12-05

Seans kinowy „Baranek Shaun Film. Farmageddon”

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie […]

Miejsce:

2019-12-05

Spektakl „Przyjaciel Małego Księcia” – Formacja Lufcik na korbkę

Historia Małego Księcia ma wiele wymiarów i kontekstów. Tym razem poznamy ją z perspektywy Lisa. W czasie spektaklu kolektywu artystycznego Lufcik na Korbkę pt. „Przyjaciel Małego Księcia”, widzowie wraz z aktorami odbędą podróż, podczas której dowiedzą się, czym jest przyjaźń, odpowiedzialność za bliskich oraz wsłuchają się w głosy Róży, Lisa i wyciszającej burzy. Będzie kameralnie, wzruszająco i zabawnie, a do tego muzycznie.

Miejsce: ,

2019-12-06

Pracownia Kreatywna H2O

Pracownia Kreatywna H2O

W Pracowni Zajęć Kreatywnych H2O, na 7 specjalistycznych stanowiskach, uczestnicy mogą bawić się i eksperymentować

Miejsce: ,

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice