2017-12-14

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych w SCk to doskonała okazja nie tylko, aby zagrać w gry, ale również na rozwój swoich zdolności logicznego myślenia, umiejętności interpersonalnych jak i poznanie nowych ludzi.

Miejsce: ,

2017-12-14

Seans dla dzieci ‚Mikołaj i Spółka’

Seans dla dzieci 'Mikołaj i Spółka'

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów.

Miejsce: ,

2017-12-14

BCKino seans dla dzieci ‚Pierwsza gwiazdka’

BCKino seans dla dzieci 'Pierwsza gwiazdka'

Każdego roku wszyscy czekamy na pierwszą gwiazdkę. Wydaje się, że w tym roku będziemy na nią czekać jeszcze bardziej niecierpliwie… Znamy tę historię wszyscy. Ale teraz poznamy ją z… zupełnie innej perspektywy. „Pierwsza gwiazdka”, film twórców przeboju „Hotel Transylwania”.

Miejsce: ,

2017-12-15

Seans dla dzieci ‚Coco’

Seans dla dzieci 'Coco'

Akcja Coco rozgrywa się w Meksyku w dwóch odrębnych, choć równoległych światach: Świecie Żywych i Krainie Umarłych. Przez większą część roku funkcjonują one harmonijnie obok siebie. Ale nadchodzi taki dzień, kiedy w sposób magiczny przenikają się.

Miejsce: ,