Filmowe Ferie w Bibliotece

Filmowe ferie w bibliotece

Jak co roku, Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu przygotowała dla dzieci spędzających zimę w mieście, solidną porcję fantastycznych wrażeń filmowych na czas zimowych ferii. W dwa poniedziałki i dwa piątki specjalnie dla najmłodszych widzów, zostaną wyświetlone piękne filmy animowane o zwierzętach.

 

Termin: 19,22,26.02, godz. 11.00

Wstęp: wolny

 

 • 19.02 – Bohaterami tej opowieści są owady żyjące w gęstwinie traw. Mróweczki mają wiele problemów z gangiem koników polnych. Co roku pracowite owady muszą oddawać część swoich zbiorów rabusiom. Pewna mrówka decyduje się jednak za wszelką cenę znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji i w tym celu zjednuje sobie przyjaciół w wędrownej grupie artystów, którzy są gotowi pomóc w walce ze złem.
  Czas projekcji: 1:36:00,
 • 22.02 – Gdy bocian przynosi wreszcie Pani Słonicy jej długo oczekiwane dziecko – malutkiego słonika, staje się to wielkim wydarzeniem dla całego cyrku. Lecz wkrótce nasz mały bohater staje się dla wszystkich pośmiewiskiem. Przewrotny los wyposażył go bowiem w parę nienaturalnie wielkich uszu. Odrzucony i samotny słonik ma jednak wielkie szczęście! Dzięki pomocy i lojalności swego przyjaciela – myszy, potrafi przezwyciężyć wszystkie kłopoty.
  Czas projekcji: 1:01:00,
 • 26.02 – Super-skuteczni pingwini szpiedzy łączą siły z tajną, elitarną organizacją, by wspólnie uratować świat przed zagładą. W czasie niebezpiecznej misji podróżują po całym świecie, przeżywając największą przygodę w swoim ptasim życiu. A pomysłów na brawurowe akcje i spektakularne wychodzenie z tarapatów im nie brakuje…
  Czas projekcji: 1:32:00

 

Miejsce: Aula Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, Sosnowiec

Źródło: MBP w Sosnowcu, Filmowe ferie w bibliotece

enlargement

Przyjaciele bajtla:

 • multikino katowice
 • mbp katowice
 • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
 • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice