Akcja Lato 2015 Mysłowice

Akcja Lato 2015 z MOKiem zapowiada się w tym roku bardzo ciekawie i atrakcyjnie. Została wzbogacona o szereg wyjazdów na terenie Śląska, które będą łączyć w sobie zwiedzanie, warsztaty i rekreację. Naszym celem jest wykorzystać każdą minutę przyjemnie i pożytecznie. Nie ma mowy o nudzie.

Dom kultury to nie przechowalnia, ale fabryka pozytywnych emocji, dobrej zabawy i poznawczych rozmaitości. Każdy dzień w każdej z 9 placówek zaplanowany został ze szczególną starannością. Ogólnie obowiązująca zasada jest następująca:
poniedziałki stoją pod znakiem spacerów i rekreacji pod niebem mysłowickim,
wtorki i czwartki to różnorodne warsztaty stacjonarne, od plastyki, przez taniec, po teatr i szachy,
środy są zarezerwowane na Kino Młodego Widza,
piątki na wyjazdy poza miasto.

Nowością tegoroczną jest zwiększona ilość wyjazdów do najatrakcyjniejszych miejsc na Śląsku, m.in. do Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, Kopalni Guido w Zabrzu, Muzeum Chleba w Radzionkowie, Aquadromu w Rudzie Ślaskiej, Zamku w Będzinie z towarzych rycerzy. Wyjazdy łączą zwiedzanie z warsztatami i rekreacją.
W lipcu będą czynne placówki: Brzęczkowice, Dziećkowice, Grunwaldzka, Kosztowy, Wesoła. W sierpniu pozostałe cztery placówki: Brzezinka, Janów, Krasowy, Morgi.
Dzięki letnim zajęciom młodzi mysłowiczanie będą mogli spędzić wakacje w sposób ciekawy, będąc pod okiem opiekunów. Akcja Lato organizowana jest w poszczególnych filiach Mysłowickiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Więcej informacji na temat letnich zajęć dla dzieci uzyskają Państwo pod numerem telefonu 32 222 66 70, a także na stronie internetowej www.m-ok.pl. Tutaj również znajduje się regulamin Akcji Lato oraz karta uczestnika do pobrania.

Zapisy już trwają!!!

 

Akcja Lato 2015 Mysłowice

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice