Baby Scena ‚Skąd Słonie mają trąby’

Baby Scena 'Skąd Słonie mają trąby'

TEKST ZE STRONY TEATRU:

‚Zapraszamy najmłodszych widzów w podróż do dalekiej Afryki! Barwna, interaktywna baśń inspirowana jest legendą o tym, jak Dassie, dzielny góralek przylądkowy z serca czarnego lądu ocalił świat przed wielką suszą.

Reż. Vincent Meyburgh’

Termin: 27.09.2019, godz. 10.00

Czas trwania 50 min
Wiek 1 – 6 lat

Bilety: 20 zł

<span id=”mce_marker” data-mce-type=”bookmark”>​</span><span id=”__caret”>_</span><b>UWAGA!</b> Bardzo prosimy o zapewnienie sobie i swoim podopiecznym lekkiego obuwia zmiennego lub skarpetek, ze względu na specyfikę spektaklu oraz wygodę maluszków. W razie braku obuwia zmiennego teatr posiada ochraniacze na obuwie. Uprzejmie informujemy, że zmiana obuwia na Baby Scenie obowiązuje wszystkich widzów.

Miejsce: Teatr Dzieci Zagłębia, ul. Teatralna 4, Będzin

Źródło: TDZ w Będzinie

Spektakl wyprodukowany w kopodukcji z Jungle Theatre Company z siedzibą w Kapsztadzie, Republika Południowej Afryki.

Jungle Theatre Company od czasów swojego założenia stawia sobie za cel inspirowanie i aktywizowanie dzieci i młodzieży ze wszystkich grup społecznych Południowej Afryki. W swoich spektaklach i warsztatach wykorzystują rozmaite techniki lalkowe, taniec, muzykę, śpiew czy elementy cyrkowe. Twórcy inspirują się otaczającym nas światem – angażując dzieci i młodzież w działania ekologiczne, pobudzając ciekawość dotyczącą środowiska naturalnego, ale także budując lokalne społeczności i tworząc silne wspólnoty dające szansę na rozwój młodego widza.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice