Domowe BHP

Domowe BHP

Bardzo Hecny Pomysł: opowiedzieć na wesoło maluchom o bezpieczeństwie podczas prac wykonywanych w domu, przedszkolu, szkole i na dworze.

Nabywanie umiejętności, przyzwyczajeń i nawyków powinno – zwłaszcza w początkowej fazie życia – łączyć się z przyjemnością, żartem, zabawą. Podczas przedstawienia „Be HaPpy: mały remont na wesoło” dzieciaki dowiedzą się jakie są możliwe źródła wypadków w domu i jak im zapobiegać, dlaczego mokra podłoga w łazience może być niebezpieczna, po co wietrzyć mieszkanie i co robić, kiedy upadną narzędzia. Aktorzy pokażą również w jaki sposób prawidłowo nosić plecak, czy podnosić ciężkie przedmioty. Interaktywne wydarzenie teatralno-warsztatowe przewiduje niespodzianki i sporo humoru.

UWAGA! Przepisów ppoż. uczyć  będą strażacy z OSP Brzezinka

Po spotkaniu teatralnym, ok. godz. 13:00 przygotowano zajęcia manualne z tworzenia zabawek zręcznościowych wraz z Hapijama Fun Art. Zabawki zręcznościowe to fantastyczne przedmioty, pozwalające ćwiczyć koordynację ruchowo-wzrokową oraz poprawiające koncentrację. Poręczne, dostępne w każdym miejscu i bez ograniczeń. Idealna sprawa dla dzieci i dorosłych. Graj, odkrywaj, baw się! Jesteście gotowi? Zabawa to sztuka!

Termin: 14.10.2017, godz. 12.00

Wstęp: wolny

Miejsce: Scena Forum (1 piętro), ul. Lipowa 1, Gliwice

Źródło: TU, Lufcik na korbkę,  Domowe BHP

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice