2019-08-22

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych w SCK to doskonała okazja nie tylko, aby zagrać w gry, ale również na rozwój swoich zdolności logicznego myślenia, umiejętności interpersonalnych jak i poznanie nowych ludzi.

Miejsce: ,

2019-08-22

Czwartkowe Ogniska Sierpniowe

Już teraz zarezerwujcie w kalendarzu czwartkowe wieczory! W sierpniu dąbrowska MBP zaprasza na spotkania przy ognisku za budynkiem Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).Spotkania dla dzieci i dorosłych odbędą się 1, 8, 22 i 29 sierpnia w godz. 18:00-21:00. Na uczestników wydarzenia czekać będą m.in.: gry i animacje, folkowe warsztaty plastyczne, czy czytanie performatywne legend […]

Miejsce:

2019-08-24

Dobranocka w Skansenie, Chorzów

W lipcowe soboty najmłodsi zwiedzający Skansen (i wszyscy inni zainteresowani – niezależnie od wieku) spotkają gawędziarzy, którzy wprowadzą słuchaczy w niezwykły świat bajek i legend ludowych.

Miejsce:

2019-08-24

W ogrodzie pełnym legend – sobotnie czytanie plenerowe dla dzieci

Jeszcze dwa sierpniowe sobotnie przedpołudnia upłyną dzieciom w leniwej i sympatycznej atmosferze w otoczeniu urokliwego Dziedzińca Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11). Tam – na bezpiecznie ogrodzonym i zadbanym placu pełnym zieleni gościć będą przybysze jak z bajki. A tak naprawdę – jak z legendy.

Miejsce:

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice