2019-02-22

Seans: „Lego Przygoda 2”

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy Lego Duplo niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie Lego, Emmet, Lucy, Batman i ich przyjaciele wyruszają w podróż do odległych, nieodkrytych światów – także do galaktyki pełnej fantastycznych planet, dziwacznych postaci i nowych, chwytliwych piosenek. Podróż ta stanie się dla nich sprawdzianem odwagi, kreatywności i umiejętności Architektów, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Miejsce:

2019-02-22

Seans „Storm. Opowieść o odwadze”

Średniowieczne miasteczko, w którym żyje 12-letni Storm, ma wiele tajemnic. Jedną z nich jest list, o którym wciąż szepczą dorośli. Chłopiec chce dowiedzieć się więcej. Ciekawość popchnie go w stronę wielkiej przygody.

Miejsce:

2019-02-23

BECEKOWY POKÓJ GIER

BECEKOWY POKÓJ GIER

Bytomski BECEK eksplorujemy inny wymiar relacji – schodzimy do poziomu planszy, a potem wspinamy się na wyżyny możliwości. GRAMY strategicznie, logicznie, ekonomicznie, rodzinnie, klasycznie, przygodowo, karciane… a nawet edukacyjnie.

Miejsce: ,

2019-02-23

Spektakl „Takie sobie bajeczki”

Pamiętacie „Księgę dżungli” Rudyarda Kiplinga? „Takie sobie bajeczki” również powstały na podstawie jego opowiadań! Chcecie poznać przygody żyrafy, zebry i różnych innych zwierząt? Najbliższy spektakl w niedzielę, w naszym ulubionym Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach.

Miejsce: ,

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice