2018-04-25

Wędrówki po Nocnym Niebie – seans na żywo

Wiosenne niebo nad Śląskiem - seans na żywo

Wędrówki po nocnym niebie – to seans pokazujący aktualne niebo, które nie wszędzie wygląda tak samo… To opowieść o tym co z okolic Chorzowa, z afrykańskiej dżungli i na antypodach możemy zobaczyć w ciągu jednej nocy.

Miejsce: ,

2018-04-26

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych w SCk to doskonała okazja nie tylko, aby zagrać w gry, ale również na rozwój swoich zdolności logicznego myślenia, umiejętności interpersonalnych jak i poznanie nowych ludzi.

Miejsce: ,

2018-04-27

Spektakl dla dzieci ‚Narysuj mi baranka’

Spektakl dla dzieci 'Narysuj mi baranka'

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum rozpoczął sezon z rozmachem, bowiem 12 edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek Katowice – Dzieciom, połączona z inauguracją obchodów jubileuszu 70-lecia sceny była wyjątkowo bogata w wydarzenia. Teraz przyszedł już czas na pierwszą powakacyjną premierę.

Miejsce: ,

2018-04-28

Spektakl „O dziewczynce Katarzynce Czerwonym Kapturkiem zwanej”

Spektakl jest współczesną wersją jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm. Krnąbrny i beztroski Czerwony Kapturek w drodze do chorej babci spotyka wilka. Ulega jego namowom, nieświadomie ściągając na siebie wielkie niebezpieczeństwo. W konsekwencji gubi leśną drogę i wpada w niemałe kłopoty.

Miejsce: ,