Dzień Zwierząt w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym

Dzień Zwierząt w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym

Termin: 06.10.2019, godz. 10.00 – 16.00

Miejsce: Śląski Ogród Zoologiczny

Źródło: ZOO (FB)

TEKST ZE STRONY ORGANIZATORA:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy…
🍂🍂🍂
Rozpoczynająca się jesień to znak, że czas zakończyć zmagania Akademii ZOOdkrywców. W niedzielę 6 października już po raz ostatni w tym roku spotkamy się podczas drużynowej gry terenowej. Tym razem nie będziemy skupiać się na wybranych zwierzętach, swoją uwagę poświęcimy wszystkim mieszkańcom zoo!

W tym dniu będziemy mieli okazję spotkać się z opiekunami zwierząt, którzy dbają o nie na co dzień. Będzie to świetna okazja, by przygotować dla nich „zwierzęcą” pamiątkę i podziękować za ich codzienną pracę – w piątek 4 października będą oni bowiem obchodzić Międzynarodowy Dzień ZOOopiekuna!

Wszyscy kochają prezenty! Nasze zwierzęta również! Jak wiadomo, najlepsze prezenty dla zwierząt to te, które można zjeść! Przy bramach zoo oraz przy wybranych wybiegach ustawione zostaną kosze, w których będzie można zostawić przysmaki dla podopiecznych zoo. W tym dniu przyjmowane będą także zebrane dla zwierząt żołędzie.

Z uwagi na wchodzącą od października zmianę godzin otwarcia zoo, Dzień Zwierząt zakończy się wcześniej niż dotychczasowe spotkania Akademii. Aby otrzymać kolejną pieczątkę do Indeksu i wziąć udział w losowaniu nagród, uczestnicy gry terenowej będą musieli dotrzeć do mety do godziny 15:00. Tegorocznych laureatów całego cyklu poznamy po zakończeniu spotkania, o godzinie 16:00.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice