Dzwoneczek i bestia z Nibylandii – seans

Dzwoneczek i bestia z nibylandii

 

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

 

W najnowszej opowieści z krainy wróżek, „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”, poznajemy prastary mit o legendarnej istocie, której złowrogi ryk budzi zaciekawienie dobrej przyjaciółki Dzwoneczka – Jelonki. Jest to wróżka świata zwierząt, która nie boi się złamać zasad, aby pomóc stworzeniu w potrzebie.

Pewnego razu Jelonka odnajduje ogromne, tajemnicze zwierzę o świecących zielonych oczach. Niektórzy uważają, że stworzenie może stanowić zagrożenie dla Przystani Elfów, dlatego wróżki – zwiadowcy chcą je złapać, zanim zrobi coś złego. Jelonka jednak dostrzega dobre serce pod szorstką powierzchownością stwora. Postanawia więc przekonać Dzwoneczka i inne dziewczęta, aby postawiły wszystko na jedną kartę i uratowały bestię, zanim będzie za późno.
„Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” odkrywa obszary niespotykane dotąd w filmach o przygodach Dzwoneczka. „To dość egzotyczna wycieczka”, mówi reżyser Steve Loter. „W filmie zobaczymy znane postaci przeżywające niesamowite przygody w nowych miejscach i zaskakujących sytuacjach”. Oprócz starych znajomych z wcześniejszych produkcji zobaczymy tu również szereg nowych bohaterów stworzonych w oparciu o doświadczenia rodzinne Steve’a Lotera.
Dzwoneczek – Jelonka darzy zwierzęta bezwarunkową miłością. Poza tym uwielbia przygody i ma wyjątkową zdolność dostrzegania dobra w każdym napotkanym stworzeniu. „Jelonka działa bez zastanowienia”, wyjaśnia Loter. „Jeśli świstak ma problem z wykopaniem nory, ona mu natychmiast w tym pomoże”.
Przez swoją impulsywność czasem pakuje się w kłopoty – nie boi się złamać zasad, aby pomóc stworzeniu w potrzebie. W swoim postępowaniu nie potrafi kierować się niczym innym, jak tylko sercem.
Ukryty w mrocznym mateczniku na obrzeżach krainy wróżek MRUK to potężny stwór o świecących zielono oczach i bohater pradawnego mitu Przystani Elfów. „Początkowo ten stwór może wydawać się trochę straszny”, opowiada Loter. „Kiedy Jelonka go znajduje jest ranny, a przy rannych zwierzętach zawsze trzeba zachować ostrożność. Ale ona dostrzega

w nim coś wyjątkowego”

 

Termin: 31.01-05.02.2015, godz. 17.00

 

Czas trwania: 76 minut

 

Bilety: 10 zł

 

Gatunek: animacja, familijny

 

Miejsce: Kino Patria, ul. Chorzowska 3, Ruda Śląska

 

Źródło: Kino Patria

 

Źródło grafiki: filmweb.pl
enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice