„Fabryka Śniegu” – Spektakl – Premiera

fabryka śniegu

„Fabryka Śniegu”

to przedstawienie klasyczne z elementami interaktywnymi. Niezwykle barwny spektakl, grany w okresie od grudnia do marca. Ukazuje on, jak ważna jest akceptacja i szacunek względem samego siebie. Podkreśla, iż nie ma dwóch takich samych istot na świecie, przez co każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna .

Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi jej naprawić, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer? oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Termin: 15.02.2015, godz. 16.00 – UROCZYSTA PREMIERA!

Czas trwania: ok. 50 min.

Spektakl dla dzieci od 4 roku życia

Bilety:

– parter 13 zł, 10 zł z Kartą Bajtel (dostępną w CCK Chorzów)
– balkon 10 PLN, 8 z Kartą Bajtel
Rezerwacja biletów: barbara@chck.pl, tel. 32 349 78 68/63

Miejsce: Chorzowskie Centrum Kultury, ul. Sienkiewicza 3, Chorzów

 

Podczas uroczystej premiery na dzieciaki czeka wiele atrakcji!!!

Przed spektaklem powita Was szczudlarz oraz postaci rodem z Fabryki Śniegu. Po spektaklu zostaną wylosowane dwa szczęśliwe bilety. Właściciel pierwszego z nich otrzyma Inżyniera Złotą Łapkę w postaci Dużego Pluszowego Misia, natomiast szczęśliwy posiadacz drugiego otrzyma BON SEMESTRALNY ufundowany przez Uniwersytet Rozwoju, na wybrane przez siebie warsztaty w semestrze letnim 2015 roku.

Na foyer będzie można spotkać aktorów, zobaczyć projekty kostiumów oraz scenografii. Uniwersytet Rozwoju zdradzi tajemnicę jak powstała na scenie lodowa mgła, z której wyłoniła się pewna wróżka… a na wszystkie dzieci czekać będzie słodki poczęstunek w postaci cukierków i chmurek na patyku. 

Konkurs towarzyszący: 

po spektaklu będzie można wziąć udział  w konkursie. Do wygrania,  3 unikatowe, specjalnie na tę okazję, ręcznie wykonane lalki szmaciane przedstawiające bohaterów bajki. Wystarczy wypełnić krótki formularz dotyczący przedstawienia następnie po spektaklu wrzucić go w wyznaczone miejsce. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 20 lutego na facebookowym profilu Teatru Trip.


Źródło: Teatr Trip, CCK Chorzów

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice