Familijne Kino w Bibliotece

7 marca 2020 (sobota) o godz. 11:00 Biblioteka w Sosnowcu zaprasza na kolejny familijny seans filmowy. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie pełna brawurowej akcji i niekończących się żartów kontynuacja przygód przesympatycznych zwierzaków z Nowego Jorku.

Wstęp wolny.

7 marca 2020 – Przed psimi przyjaciółmi nie lada wyzwanie. Gdy ich Pani wychodzi za mąż, a w domu pojawia się dziecko, pieski muszą zadbać o jego bezpieczeństwo. Nie będzie to łatwe w świecie pełnym hałasów, pędzących samochodów i ostrych przedmiotów. Aż strach się bać.

Nie tylko u psiaków dużo się dzieje. Rezolutna biała suczka mająca opiekować się ulubioną piłeczką przyjaciela, gubi ją w mieszkaniu opanowanym przez setki rozpieszczonych kotów. Czy dzielnej piesi uda się odzyskać bezcenną zabawkę?

Natomiast znany z pierwszej części bajki króliczek, przekonany że tak naprawdę jest nieustraszonym superbohaterem w skórze drobnego gryzonia, postanawia uratować z cyrkowej klatki piękną, lecz groźną tygrysicę. Oj, będzie się działo!

Czas projekcji – 1:26:00

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Zagłębiowskiej Mediatece. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 693 266 411 (do godz. 15.00). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Termin: 7.03.2020, godz. 11.00

Wstęp: wolny

Miejsce: Aula Zagłębiowskiej Mediateki, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

Źródło: MBP w Sosnowcu, Familijne Kino w Bibliotece, kulturalnybajtel.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice