Familijne Kino w Bibliotece

2 listopada 2019 (sobota) o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny familijny seans filmowy. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie olśniewająca wizualnie przygoda w zaczarowanej krainie, w której wyjątkowego klucza szukać będzie odważna i waleczna dziewczynka. Wstęp wolny.

2 listopada 2019 – Olśniewający wizualnie film dla dzieci i młodzieży w reżyserii Lasse Hallströma i Joego Johnstona, inspirowany powieścią autorstwa E.T.A. Hoffmanna oraz baletem Mariusa Petipy i Piotra Czajkowskiego.

Bohaterką filmu jest Klara, dziewczynka poszukująca w Wigilię Bożego Narodzenia jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełeczko z darem od zmarłej mamy. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy, zamieszkanej przez zaczarowane postacie. Tam spotyka dzielnego żołnierza, z którym staje do walki ze złą władczynią. Klara musi jak najprędzej zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

Czas projekcji – 1:40:00

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Zagłębiowskiej Mediatece. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 693 266 411 (do godz. 15.00). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Termin: 2.11.2019, godz. 11.00

Wstęp: wolny

Miejsce: Aula Zagłębiowskiej Mediateki, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

Źródło: MBP w Sosnowcu, Familijne Kino w Bibliotece, kulturalnybajtel.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice