Familijne kino w bibliotece

Familijne kino w bibliotece

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

5 marca 2016 – 11-letnia dziewczynka wraz z rodzicami opuszcza rodzinną Minnesotę i przenosi się do San Francisco. Dziecku nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole. Jak każdym z ludzi, bohaterką kierują silne emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Choć najmilsza emocja – Radość robi wszystko, by utrzymać w głowie dziewczynki pozytywną i szczęśliwą atmosferę, pozostałe uczucia również chcą dojść do głosu…

Czas projekcji: 1:34:00

Termin: 05.03.2016 , godz. 11.00

Wstęp wolny.

 

Miejsce: Aula Biblioteki Głównej, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

 

 

Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Mile widziana punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 32 266 43 76 (po godz. 15.00 pod numer 32 266 64 72). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Źródło: MBP Sosnowiec, Familijne kino w bibliotece

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice