Familijne kino w bibliotece

Familijne kino w bibliotece

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

1 lutego 2020 – Podczas międzynarodowego tournee najsłynniejsze pacynki wszech czasów mogą paść ofiarą równie wielkiego, ale i niebezpiecznego złodzieja diamentów! Czy przebiegłej żabie uda się oszukać niczego nieświadomych artystów? Czy podły plan bandytów zniszczy reputację pacynek i zaprowadzi je wprost ze sceny za więzienne kraty?!

Termin: 01.02.2020 , godz. 11.00

Czas projekcji – 1:43:00

Wstęp wolny.

Miejsce: Aula Biblioteki Głównej, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Mile widziana punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 32 266 43 76 (po godz. 15.00 pod numer 32 266 64 72). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Źródło: MBP Sosnowiec, Familijne kino w bibliotece

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice