Finał projektu – Zagraj na Bukowej

Podczas sobotniego meczu GieKSy z Arką Gdynia odbędzie się wielki finał projektu Zagraj na Bukowej.

Zagraj na Bukowej to profesjonalne treningi katowickich, mysłowickich i jaworznickich dzieci z przedstawicielami GKS-u Katowice. Dzięki wspólnym zajęciom wśród najmłodszych kształtowane są postawy fair play, aktywność fizyczna i sympatia do piłki nożnej. Nagrodą dla najlepszych jest występ na płycie głównej stadionu GKS Katowice. – Dla wielu dzieci to początek przygody z piłką, ale oprócz zabawy sprawdzamy ich predyspozycje i niektóre dobrze rokują na przyszłość. Dzięki tym zajęciom możemy wyłonić najlepszych. Będziemy bacznie obserwować najmłodszych podczas wielkiego finału i wyróżniające się osoby zaprosimy na treningi roczników GKS-u – wyjaśnia wiceprezes Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa” Tomasz Rogalski.

Start już od 10:30, kiedy dojdzie do rejestracji wszystkich uczestników eliminacji na boisku bocznym. Następnie odbędą się mecze grupowe, a potem pierwszy gwizdek bezpośrednich pojedynków w fazie pucharowej. Wyłonią one dwie najlepsze drużyny, które zagrają w Wielkim Finale na płycie głównej stadionu przy Bukowej w przerwie meczu GKS Katowice – Arka Gdynia. Nagrody dla zwycięzców ufundował Urząd Miasta Katowice.

Podczas tej wyjątkowej soboty przygotowano dla najmłodszych i ich rodzin moc atrakcji. Opiekunowie z uczestnikami otrzymają darmowy wstęp na mecz, a także posiłek i napoje. Dla reszty zostanie zorganizowany festyn rodzinny, na którym znajdziecie wiele miłych niespodzianek – dmuchańce, bramkę celnościową, słodkości (cukrowa wata, popcorn) i gadżety. Będzie również możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej, malowania twarzy i wielu, wielu innych rozrywek.

Sponsorem Wielkiego Finału jest Bank Zachodni WBK, od początku akcji są z nami również firmy: Denso i Węglosmyk.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę godzinową imprezy oraz mapę obiektu na czas finałowych rozgrywek ZnB. Uwaga! Do godziny 15:00 prosimy uczestników eliminacji o opuszczenie boiska bocznego bramą nr 3 i udanie się na stadion wejściem przez bramę główną.

10:30 – start Zagraj na Bukowej

11:30 – start fazy grupowej

15:00 – koniec eliminacji

16:00 – mecz GKS – Arka

16:45 – Wielki Finał ZnB w przerwie meczu I-ligowego

Termin: 06.06.2015, godz. 10.30

Wstęp: wolny

Miejsce: ul. Bukowa, Katowice

 

Źródło: infokatowice.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice