Impreza plenerowa – „Wielkie granie”

Wielkie Granie w Katowicach

Już 6 września 2015 r. Mash Up Events oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice, przeniosą wszystkich w świat gier bez prądu! A wszystko za sprawą, kolejnej edycji wydarzenia WIELKIE GRANIE!

 

Termin: 06.09.2015, godz. 12.00

Wstęp: wolny

To właśnie w tym dniu ul. Mariacka i Mielęckiego zostaną zmienione w plac gier „pod chmurką”, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci będą mogły zagrać w zarówno dobrze znane i lubiane klasyczne gry planszowe oraz karciane, takie jak: Chińczyk, memories, kierki, monopol oraz trochę trudniejsze: Speed Cups, Story Cubes, Dobble, Potwory do Szafy, Mega Wojownicy. Dzięki współpracy z wydawnictwami i sklepami uczestnicy będą mieli okazję poznać nowości na rynku gier, a także stoczyć planszowo-karciane pojedynki pod okiem profesjonalnych graczy. Podczas Wielkiego Grania rozegrane również zostaną eliminacje do mistrzostw Polski w SPLENDOR.

Na wszystkich aktywnych graczy czekać będą atrakcyjne nagrody, które zdobyć będzie można również w konkursach i animacjach prowadzonych przed sceną.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli bawić się w kąciku zabaw, gdzie pod okiem animatorów będą rysować, lepić z plasteliny, puszczać bańki oraz wiele innych.

Wielkie Granie ma mieć charakter pikniku rodzinnego. W centrum Katowic ma zapanować ciepła i spokojna atmosfera.

Dzięki tej inicjatywie Mariacka i Mielęckiego zostaną pokazane jako ulice na których nie tylko bawi się młodzież, ale również osoby starsze i dzieci. W trakcie wydarzenia promowany będzie aktywny wypoczynek i spędzanie czasu w gronie rodzinnym.

Organizatorem wydarzenia są: firma Mash Up Events oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice.

Miejsce: skrzyżowanie ulic Marciackiej i Mielęckiego, Katowice

Źródło: Mash Up Events, Impreza plenerowa – „Wielkie granie”

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice