Inwazja Sztukmistrzów 2017

Inwazja Sztukmistrzów 2017

Widowiskowo zapowiada się pokaz niemieckiej grupy Omnivolant. Ci akrobaci naprawdę nie wiedzą, co to znaczy „prawo grawitacji”. Na wielkim stalowym łuku nad sceną wykonują ewolucje, jakie trudno sobie wyobrazić. Do tego są bardzo zabawni!

Do łez rozśmieszy nas też z pewnością włoski duet La Sbrindola. Czego oni nie wyczyniają! Żonglują, grają na perkusji, miotają pochodniami i robią akrobacje na rowerach. Niby duet, a jest ich trzech, bo jest jeszcze Fabrizzio – ich wielka lalka.

Inwazje wspiera od początku lubelska Fundacja Sztukmistrze. Dzięki nim Katowice odwiedzi kolektyw LŁ ze spektaklem „Spektrum”. Żonglerka, akrobatyka, popisy solowe i wspólne układy czwórki artystów – będzie się działo!

Miłośnicy magii i iluzji znają z pewnością artystę ukrywającego się pod pseudonimem Just Edi. Świat usłyszał o nim, gdy w „Mam Talent” wprowadził w osłupienie jurorów układając z kart fotograficzny portret jednego z nich. Na dodatek z wybraną przez niego chwilę wcześniej kartą w dłoni…

A to tylko fragment atrakcji, jakie czekają małych i dużych podczas 3 Inwazji Sztukmistrzów! Bez biletów ani zaproszeń – wstęp wolny!

Termin: 6.07.2017, godz. 12.00 – 22.00

Wstęp: wolny

Miejsce: Rynek w Katowicach

Źródło: TU (FB), Inwazja Sztukmistrzów 2017

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice