Kino familijne

Kino familijne w bibliotece

Kino familijne w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W lutym, przy okazji ferii, zaprezentowanych zostanie aż 5 filmów. W programie: wielka przygoda w krainie gier komputerowych, wzruszające love story z uroczymi psiakami w rolach głównych, bajka o zaprzyjaźnionych z ludźmi smokach, historia małego dzielnego samolociku oraz pełna muzyki i tańca opowieść o księżniczce i pewnym sympatycznym małym płazie. Biblioteka zaprasza widzów w każdym wieku – jak zwykle do Auli Biblioteki Głównej.

Terminy: 2,6,7,9,13 lutego , godz. 11.00

Wstęp wolny.

Miejsce: Aula Biblioteki Głównej, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

Uprzejmie informujemy, że wejście na Aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 32 266 43 76 (po godz. 15.00 pod numer 32 266 64 72). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Źródło: MBP Sosnowiec

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice