Klub Zielonej Żyrafy „Świat Warsztatów”

Klub Zielonej Żyrafy „Świat Warsztatów”
Nic nie wygląda piękniej jak własnoręcznie udekorowana choinka czy samodzielnie ozdobiony stół, przy którym gromadzi się rodzina w wigilijny wieczór. Grudniowe spotkanie w Klubie Zielonej Żyrafy poświęcimy na przygotowanie gwiazdkowych dekoracji. Zapraszamy na warsztaty, które wprowadzą Was w nastrój Bożego Narodzenia.
Animatorzy z grupy Świat Warsztatów zapraszają do wspólnej zabawy podczas warsztatów wykonywania odlewów gipsowych oraz zdobienia bombek. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić się roli rzemieślnika/artysty i projektanta – wykona odlew gipsowy, pomaluje i ozdobi już gotową figurkę gipsową oraz bombkę choinkową.
Inspiracją do stworzenia własnych projektów będzie ceremonia malowania buziek, a sposobem na chwilowe braki skupienia zabawy z chustą animacyjną.
PROWADZĄCY to zgrany zespół absolwentów studiów pedagogicznych, którzy pomimo młodego wieku z zapałem i energią przeprowadzili już wiele podobnych warsztatów w szkołach i przedszkolach oraz na różnych imprezach plenerowych. Łapią doskonały kontakt z dziećmi i wspólnie z nimi doskonale bawią się na zajęciach.

Termin: 12.12.2015

  • godz. 10.00 – 13.00,
  • godz. 14.00 – 17.00

Czas trwania ok. 3 godziny

Bilety: 15 zł

 

 

Miejsce: BECEK (sala Akwarium), pl. Karin Stanek 1, Bytom

Źródło: BECEK, Klub Zielonej Żyrafy „Świat Warsztatów”

 

Klub Zielonej Żyrafy
Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia     w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice