Klub Zielonej Żyrafy – Kreatywne warsztaty plastyczne

Klub Zielonej Żyrafy

Klub Zielonej Żyrafy

Aleksandra Stokłos (kurator projektu):

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

Podczas zajęć uczestnicy, bez użycia igły i nici, tworzą swoją własną misiową przytulankę. Wybierają futerko misia (do wyboru kilka kolorów przyjemnego w dotyku materiału), dopasowują mu oczka, nosek i własnoręcznie wypychają wnętrze przytulanki. Gdy miś nabiera już kształtów, uczestnicy zajęć wybierają jego ubiór i ozdoby, które nadadzą mu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Na samym końcu, dzieci nadają misiowi imię, otrzymując dokument – akt nadania imienia. Prowadzący zapewniają swą pomoc  oraz wszystkie materiały potrzebne do zrobienia pluszowego przyjaciela na całe życie.

Prowadzenie:

Aleksandra Michalik: Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i nie malejącą pasją. Pracując    z dziećmi, na pierwszym miejscu stawia rozwój kreatywnośći i otwarcie na sztukę. Pokazuje,   że sztuka bawi, uczy i rozwija.

Michał Michalik: Kulturoznawca, animator kultury, organizator zajęć dla dzieci i dorosłych.

Termin: 22.09.2018, godz. 10.00

Czas trwania: 2,5 godziny

Bilety: 20 zł od osoby

Wiek: 4-7 lat

Miejsce: CSW KRONIKA, Rynek 26, Bytom

Źródło: BECEK, Klub Zielonej Żyrafy

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice