Klub Zielonej Żyrafy – Kreatywne warsztaty plastyczne „Pisankowe Przytulaki”

Klub Zielonej Żyrafy

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami na: Kreatywne warsztaty plastyczne „Pisankowe Przytulaki”

Będziemy  działać! Zadaniem uczestników warsztatów będzie zaprojektowanie i stworzenie własnych Wielkanocnych maskotek. W ruch pójdą pędzle, folia flex, farby do tkanin, igły i nitki. Będziemy wycinać wielkanocne wzory i przenosić je za pomocą specjalnej  prasy termotransferowej na wcześniej przygotowane dzianinowe poszewki w kształcie pisanki, by na etapie końcowym wypełnić je miękkim wypełniaczem. Będzie kolorowo i przytulaśnie. Spędzimy czas twórczo i rodzinnie a powstałe Przytulaki umilą nam pobudkę w ten świąteczny Wielkanocny  poranek. Przyjdź, uruchom wyobraźnię i pochwal się  światu jaki z Ciebie krokodyl kreatywności!

 

Termin: 17.03.2018, godz. 10.00

Czas trwania: 2,5 godziny

Bilety: 30 zł od osoby

Wiek: 4-7 lat

Miejsce: CSW KRONIKA, Rynek 26, Bytom

Źródło: BECEK, Klub Zielonej Żyrafy

 

Prowadzenie zajęć: Anna Kałuszka – Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prowadzi pracownię, która powstała z pragnienia urzeczywistnienia jej wyobraźni. To właśnie w pracowni działa wielowymiarowo: od lepienia w glinie, przez budowanie i rysowanie komiksowych historii z grupą Nylon Beuthen, aż po dziecięcy świat Pociecha Pociechy. Szeroko pojęty design jest jej pasją i tą pasją dzieli się na co dzień prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Klub Zielonej Żyrafy

Aleksandra Stokłos (kurator projektu):

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

 

Reklama na portalu z wydarzeniami dla dzieci KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice