Klub Zielonej Żyrafy – Zagraj mi muzyczko!

Klub Zielonej Żyrafy

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami na warsztaty taneczne: ‚Zagraj mi muzyczko!’

Zabawy z tańcem i muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć w dziecku miłość do tańca! Dzięki tym warsztatom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna różne kroki taneczne. Będziemy śpiewać, tańczyć, grać i skakać żeby naładować baterie aż do słonecznego lata. Przynosząc wygodny strój do tańca- zadbasz o rozwój wszechstronnej sprawności ruchowej, koordynacji, gibkości, siły, zwinności. Sprawisz że będziesz kształtował u swojego dziecka pozytywne cechy charakteru takie jak: odwaga, wytrwałość czy odporność na trud i zmęczenie. Taniec powoduje wzrost hormonu szczęścia :)

Termin: 17.02.2018, godz. 10.00

Czas trwania: ok. 2 godz.

Bilety: 20 zł dziecko / 20 zł opiekun

Miejsce: Bytomskie Centrum Kultury (sala Akwarium), Pl. Karin Stanek 1, Bytom

Źródło: BECEK, Klub Zielonej Żyrafy

 

Prowadzenie zajęć: Magdalena Wilczek

Absolwentka Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Edukacji Przedszkolnej, tancerka i solistka grupy reprezentacyjnej Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk” w Radzionkowie, uczestniczka międzynarodowych festiwali folklorystycznych w Polsce i poza granicami Polski; wieloletni instruktor tańca w licznych placówkach. Obecnie pracuje jako instruktor zajęć tanecznych i rytmicznych dla najmłodszych w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark oraz prowadzi instruktaż tańca ludowego w ZPiT „Mały Śląsk”.

 

Klub Zielonej Żyrafy

Aleksandra Stokłos (kurator projektu):

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.

 

Reklama na portalu z wydarzeniami dla dzieci KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy.

enlargement