Koncert dla dzieci „Muzyka bez tajemnic”

Koncert dla dzieci

Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki zaprasza do udziału w nowym projekcie muzycznym MUZYKA BEZ TAJEMNIC, który poprzez koncerty przygotowane specjalnie dla dzieci, łączy edukację muzyczną z zabawą.

Warto kontaktować dzieci z muzyką – koncerty pobudzają wyobraźnię, wyzwalają kreatywność, środowiskiem dziecko wchłania tzw. Słownik muzyczny i spontanicznie uczy się muzycznych prawidłowości. Tak jak uczy się mowy, tak też uczy się audiować, czyli myśleć muzycznie. rozwijają wrażliwość i ciekawość świata.

SCS – Zamek Sielecki podejmuje ważną i niełatwą inicjatywę zorganizowania cyklu koncertów muzyki klasycznej dla najmłodszych odbiorców oraz ich rodziców. Nasz projekt ma na celu zachęcić najmłodszych do aktywnego i świadomego uczestnictwa w muzykowaniu poprzez poznawanie wielkich kompozytorów, utworów oraz instrumentów muzycznych. MUZYKA BEZ TAJEMNIC to propozycja rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Termin: 5.09.2015 (sobota) godz. 16.00

Koncert dla dzieci pt.: „Fantazja na 7 strun. Czyli skrzypce i wiolonczela w roli głównej”. Muzyczna wróżka Ola czyli Aleksandra Stokłosa tym razem zaprosiła Jacka Gwizdona, który zagra na wiolonczeli, Joannę Steczek – pianistkę oraz Agatę Maśnicę grającą na skrzypcach.

Bilety: 5 zł (dziecko), 10 zł (dorosły) , do nabycia w siedzibie SCS-ZS przy ul. Zamkowej 2 w Sosnowcu lub CIM przy ul. Warszawskiej 3/20.

Miejsce Koncertu: Zamek Sielecki, ul. Zamkowa 2, Sosnowiec

Źródło: Zamek Sielecki, Koncert dla dzieci

Organizator nie prowadzi rezerwacji miejsc, informacja pod nr tel: 32/266-38-42, 32/297-90-76

 

 

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice