Koncert dla najmłodszych widzów ‚JAZZ BAJTEL’

Koncert dla najmłodszych widzów 'JAZZ BAJTEL'

Prywatne Ognisko Muzyczne DUO oraz Pozytywna Edukacja Muzyczna Pozytywka mają przyjemność zaprosić na niezwykłe wydarzenie.

Specjalnie z myślą o najmłodszych adeptach sztuki muzycznej zapraszamy na pierwszy z cyklu koncert gordonowski dla niemowląt i małych dzieci. Koncerty to propozycja dla rodziców, którzy chcą zanurzyć się z własnym dzieckiem choć przez chwilę w muzycznym świecie, poczuć możliwość bycia artystą, przeżyć niekończącą się przygodę, używając do tego prostych melodii i rytmów, które staną się częścią większej całości, dużego przedsięwzięcia jakim jest koncert. Zapraszamy do zabawy!

Wystarczy rozsiąść się wygodnie na poduchach i pozwolić zadziałać Waszej wyobraźni, a przeżyjecie niezwykłą podróż w świecie dźwięku i rytmu. Uwierzcie – tam wszystko jest możliwe!

Zarówno tym, którzy na Naszych zajęciach umuzykalniających na co dzień rozwijają swoje zdolności muzyczne jak i tym, którzy nie mieli jeszcze takiej możliwości, ale kochają muzykę i chcą się z Nami pobawić, gwarantujemy zupełnie nowe doznania i doświadczenia artystyczne’

Zagrają: Adam Szaruga, Marek Maksim, Marcin Kędzior oraz Grzegorz Skotnicki, zabawy muzyczne i prowadzenie w wykonaniu Agnieszki Olszańskiej i Anny Grzybek.

 

Termin: 18.03.2018, godz. 11.00

Bilety: 20 zł (dziecko), 25 zł (dorosły)

Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury, więcej informacji pod numerami telefonów: 793 006 158, 506 141 030

 

 

Miejsce: Domu Kultury w Szczygłowicach, ul. Górnicza 1, Knurów

Źródło: DK, Koncert dla najmłodszych widzów ‚JAZZ BAJTEL’

 

Reklama na portalu dla dzieci KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy …

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice