Kosmiczny ZLOT Rodzinny

Kosmiczny ZLOT Rodzinny

Kosmiczny ZLOT Rodzinny

 

Kosmiczny zlot rodzinny to impreza zarówno dla mistrzów, jak ich padawanów – dzieci i rodziców zainteresowanych tematyką science-fiction. Jeśli od zawsze marzyliście o eksploracji kosmosu, kojarzycie nawet najbardziej epizodyczne postacie z sagi Gwiezdnych Wojen lub Diuny, pokład Enterprise znacie jak własną kieszeń, a słowo „miecz świetlny” wywołuje u Was ciarki na plecach, nasze wydarzenie jest stworzone właśnie dla Was!
16 lutego 2018 roku, MDK nr 1 stanie się centrum międzygalaktycznego dowodzenia! Rozpoczynamy o 17:00 w sali kameralnej. Wejście na imprezę jest darmowe.

W programie:
– warsztaty budowy recyklingowej Gwiazdy Śmierci oraz karnawałowych masek szturmowców,
– koncert muzyki filmowej w wykonaniu Power of Winds Orkiestra Rozrywkowa,
– pokazy robotów prowadzone przez uczniów Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bytomiu – Elektronik,
– prezentacje wizażu na wzór znanych kosmicznych awanturników (Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych),
– wernisaż multimedialny akwareli „Gwiezdne Wojny po Śląsku” autorstwa Grzegorz Chudy – galeria akwareli,
– warsztaty relaksacyjne równowagi Mocy pod okiem Marka Górnego,
– prezentacje kosmicznych gier planszowych i bitewnych prowadzone przez Bastylion,
…oraz wiele innych atrakcji!

Odwiedź „Kosmiczny zlot rodzinny” i poczuj w sobie Moc!

Termin: 16.02.2018, godz. 17.00 – 20.00

Miejsce: MDK Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 12, 41-902 Bytom

Źródło: MDK Bytom, Kosmiczny ZLOT Rodzinny

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu działa w mieście już ponad 60 lat. Przez te wszystkie lata najważniejszym dla nas celem było kształtowanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień dzieci i młodzieży a także wyzwolenie w nich fantazji, wyobraźni czy kreatywności.
Od samego początku działalności staramy się stworzyć uczestnikom zajęć jak najlepsze warunki i możliwości samorealizacji poprzez sztukę, sport czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chcemy kształtować w młodzieży odpowiednie postawy wobec sztuki, życia, samego siebie oraz wobec drugiego człowieka.
Uczestnicy pracowni mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach, wykładach, warsztatach oraz samodzielną dzialalność twórczą pod czujnym okiem naszych pracowników – artystów sztuk wizualnych, teatralnych, tanecznych i muzycznych, – sportowców, – pedagogów z zakresu plastyki, muzyki, teatru lub tańca. Młodzież może także uczestniczyć w imprezach takich jak: koncerty, wernisaże, wystawy, konkursy, spektakle, turnieje, happeningi lub wręcz sama je organizować.
Ważnym elementem rozwoju młodego człowieka jest wymiana doświadczeń. Dlatego staramy się współpracować z innymi placówkami zarówno w kraju jak i zagranicą. Jesteśmy członkiem kilku międzynarodowych organizacji, dzięki czemu nasza młodzież ma szansę wyjazdu na międzynarodowe obozy, warsztaty i imprezy kulturalne.

 

Reklama na portalu dla dzieci KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy...

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice