LEGO® Video Games

LEGO® Video Games

Już w najbliższy mikołajkowy weekend odbędzie się impreza z cyklu LEGO® Video Games w Katowicach! LEGO Video Games to wyjątkowy cykl imprez, który odbywa się w największych miastach w Polsce.

W  trakcie imprezy będzie można wspólnie zagrać na PlayStation 4 w takie tytuły jak LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham, LEGO Marvel Super Heroes i inne.W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO.

Termin: 5-6.12.2015, godz. 11.00 – 19.00

Wstęp: wolny

Miejsce: Galeria Katowicka, 3 Maja 30 (Poziom 0), Katowice

Imprezy LEGO Video Games organizowane są przy współpracy z Sony Computer Entertainment Polska, producenta PlayStation 4 oraz Sony Polska, które wyposaży stoiska w najnowsze telewizory rekomendowane dla miłośników gier – model Full HD KDL-32W705 oraz KD-65X9005 o rozdzielczości obrazu 4K. Seria 32 TV charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem „input lag” (czas reakcji pomiędzy padem konsoli a obrazem na ekranie telewizora).

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3),  Sony PlayStation2 (PS2), Sony PlayStation Portable (PSP), Sony PlayStation Vita,Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, Bethesda Software, Capcom Interactive, Koch Media, NAMCO BANDAI Games, Paradox Interactive, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się takie szlagiery, jak Borderlands, The Elder Scrolls V: Skyrim, Cywilizacja V, Batman Arkham City oraz serie Fallout, Grand Theft Auto, Hitman, King’s Bounty, Max Payne, Twierdza, Tomb Raider i UFO.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice