Lufcik na korbkę – z Lufcikiem jesień się zaczyna

„Lufcik na korbkę” zaprasza na Scenę FORUM wszystkich swoich przyjaciół 15 i 29 października. Razem stworzymy magiczny świat opowieści i bajek.

 

W samo południe 15 października spotkanie na Scenie FORUM otworzy Utopiec, bardzo miły chłopiec. Dawniej Utopka wyobrażano sobie jako „małego chłopka”, albo jako „chudego, wysokiego synka w długiej kapocie”. Czasem Wodniki bywają złośliwe, ale gdy je traktować grzecznie — żyją w zgodzie z ludźmi, a nawet im pomagają. A jaki będzie Utopiec w FORUM? Musicie przekonać się sami! Około godz. 13:30 Utopiec przeprowadzi także warsztaty z cyrkomotoryki z wykorzystaniem rekwizytów kuglarskich i żonglerskich. Dla lepszej koordynacji, zręczności i dziecięcej radości.

 

Utopcowi towarzyszyć będzie… Świstak o imieniu Mateusz oraz jego Baśnie na Warsztacie. Mateusz jest bajarzem i opowiada niesamowite historie, także związane z naszym regionem. A Sztuka Opowieści to trudna sztuka, bez dodatkowych rekwizytów, bez efektu w postaci obrazu, nagrania wideo, czy instalacji. To, co tworzy, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między bajarzem, a słuchaczem. Zajęcia mają charakter edukacyjno-rozrywkowy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W imieniu aktorów organizatorzy proszą o punktualne przybycie.

Wszystko odbędzie się w Scenie FORUM (Gliwice) na I p.

 
Termin: 15 października 2016, godz. 12.00 – 14.30

Miejsce: Centrum Handlowe FORUM Gliwice

ul. Lipowa 1, Gliwice

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice